Magazin:
Ebru Gündeş sahneden mesaj yolladı
 Ebru Gündeş 11 Şubat 2010’da nikah masasına oturduğu Rıza Sarraf’dan 24 Eylül’de boşanacağını açıklamıştı. 1 haftadır Kanlıca’daki yalısına kapanan Ebru Gündeş, 1 Ekim’de, Şişli-Günay Restaurant’ta sahneye çıktı.

Korumalar eşliğinde geldiği kulübün arka kapısına ‘sıfır noktasında’ yanaşmak istedi. Böylece basının tek kare görüntü alması engellenecekti. Araç, kaldırımı sokaktan ayıran metal direkler nedeniyle kapıya sıfır yanaşamadı. Ebru Gündeş’in koruması bunların kesilmesini istedi. Ancak işletme sahibi “Mümkün değil, yapamayız” dedi. Hızla kulise giren Ebru Gündeş 5 saatte hazırlandı.

"KOYNUNDA 100 SENE"

500 kişinin hıncahınç doldurduğu salonda ön masalar kişi başı 2 bin, arka masalar 500 TL’ydi. Siyah bir gece elbisesi ile sahneye çıkan Ebru Gündeş’in alyansı yoktu ama 150 bin dolar olduğu iddia edilen pırlanta yüzügü parmağındaydı. Konuklar arasındaki Ayla Çelik kendisini meşhur eden ‘Bağdat’ şarkısında Ebru Gündeş ile düet yaptı. “Ben koynunda yüz sene bin sene durabilirim” bölümünde coştu.

Sinan Akçıl’dan ‘Bir Devir Bitti’ şarkısını okuması da çok manidar bulundu! Sinan Akçıl ,Ebru’nun yaşadığı kötü günleri bu parçayla atlatmasını diliyorum” dedi. Demet Akalın ise duygusal şarkılarda ağladı.

Hep renkli giyinen Ebru Gündeş bu kez siyahı tercih etmişti, matemde gibiydi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Adriana ve Metin’den yatakta aşk pozu
Manken Adriana Lima, yazar sevgilisi Metin Hara ile yataktayken çekilmiş bir fotoğraflarını sosyal medya...

Haberi Oku