Magazin:
Murat Boz sessizliğini bozdu!
Murat Boz, 'İşte Benim Stilim' yarışmacılarından Bahar-Nihal Candan kardeşlerle Eser Yenenler'in villasındaki partide kaçamak yapmasıyla ilgili ilk kez konuştu.

'BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?'

Şarkıcı, "Tüm iddia ve haberler asılsız. Hiçbiri doğru değil. Sizce böyle bir şey olabilir mi ya?" dedi.Sevgilisi Aslı Enver'le ihanet yüzünden ayrıldıkları sorularına ise Murat Boz gülerek, "Evimiz, yerimiz belli. Her şey tamamen abartı ve kurgu. Öyle bir şey yok" yanıtını verdi.

Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi    Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi'

DONDURMA YEMEYE GİTTİK'

Öte yandan Bahar-Nihal Candan kardeşler Kuruçeşme Black'te bir parti düzenledi. Basının üzerlerine çok geldiğini söyleyen ikiliden Bahar, "Ablam ve arkadaşım Nazlı'yla o gece dondurma yemeye gittik. Söylenenleri hiç anlamıyorum. 19 yaşındayım ve konuşulanlar çok ağır. Annem ve babam akademisyen.

Bu durumdan çok zarar görüyorlar. Hepimiz perişan haldeyiz. Onlar bizim ağabeylerimiz" şeklinde konuştu.

'YUVA YIKAN KADIN GİBİ OLDUM'

Eser Yenenler ise, Instagram hesabından açıklama yaptı. Oyuncu, "Bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı. Söylendiği gibi beş değil, 15 kişiydik. Yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlardım. İbo evlenmek üzere, Oğuzhan ikinci yılını devirdi. Bir de villa kiralık" notunu yazdı. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Meryem Uzerli'nin dudakları gündemden...
Bir markanın konuğu olarak Cannes'a giden Meryem Uzerli'nin paylaşımları ses getirmeye devam ediyor.

Haberi Oku