Behzat Ç. geri dönüyor
Erdal Beșikçioğlu, Behzat Ç.’nin ekrandaki geleceğiyle ile ilgili merak edilenleri anlattı.
Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’nun sorularını yanıtlayan Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakterini herkes gibi kendisinin de çok sevdiğini ifade etti. Ünlü oyuncu, karakterin çok güzel yazıldığını dile getirerek roman uyarlaması da olduğu için detaylarının oldukça fazla olduğunu belirtti.

‘UMARIM TELİF SIKINTISI OLMAZ’

Behzat Ç.’nin yeniden çekilip çekilmeyeceği sorusuna karșılık görüșmelerin devam ettiğini belirten Erdal Beșikçioğlu dizinin çekimleriyle ilgili șöyle konuștu:
“Niyetimiz var. Kanal D’nin dijital platformu Blu TV’yle bu konuyla ilgili konușuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız, izleyici de. Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz.


Ben oynamaktan keyif alırım.”

Behzat Ç. çekimlerinin ocak ayında bașlayacağını belirten Erdal Beșikçioğlu, “Bir Ankara Polisiyesi” olarak adlandırılan dizinin bu sezon olayların gelișmesinden kaynaklı olarak İstanbul’da daha fazla yer alabileceğini vurguladı.

96 BÖLÜM YAYINLANDI

Yeni bölümlerinin henüz nerede yayınlanacağı açıklanmayan Behzat Ç., Star TV ekranlarında 3 sezon yayınlanmıș ve 96.bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmiști.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Gazeteci Tahir Yaman son yolculuğuna uğurlandı
Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden duayen gazeteci Tahir Yaman, son yolculuğuna uğurlandı.

Haberi Oku