Gazete 365'in yeni İmtiyaz Sahibi Aykut Kaya oldu


İstanbul Gazeteciler Derneği'nin üyesi yayın organalrından, merkezi Bahçelievler’de bulunan Gazete 365’in tüm haklarını Bayram Kırtaş'tan devralan Aykut Kaya, gazetenin imtiyaz sahibi olarak gazeteyi aynı çizgi ve kalitede yarınlara taşıyacağını kaydetti.


2002 yılında yayın hayatına başlayan ve 16 yıldır aralıksız olarak aylık yayınlanan Gazete 365’in www.gazete365.com adlı internet sitesinden de güncel olarak anlık haberlere ulaşmak mümkün.


Gazete 365, İstanbul sokaklarının nabzını tutan Gazete 365 TV Youtube Kanalı ile de 24 Haziran seçimlerinde gündeme damgasını vuran ve adı zamanla “Kürtaj Dede” olarak anılmaya başlayan yayını ile uluslararası boyutta izlenme rekoru kırmıştı.


Öte yandan geçtiğimiz günlerde sağlık problemleri nedeniyle bir dizi operasyon geçirerek sağlığına kavuşan Gazete 365’in eski sahibi Bayram Kırtaş’ın da, aynı şekilde çalışmalarına devam edeceği öğrenildi.


İstanbul Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu olarak Gazete 365 ailesine, genç meslektaşımız Aykut Kaya'ya ve bundan sonraki meslek hayatında da Bayram Kırtaş'a başarılar diliyoruz...
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Basın kartlarıyla ilgili önemli duyuru
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, mevcut basın kartı sahiplerini yakından ilgilendiren bir duyuru...

Haberi Oku