Politika:
Ali Gökmen'den mülki erkana ziyaret
İlk ziyareti Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci’ye gerçekleştiren CHP ilçe yönetimi, daha sonra sırasıyla Esenyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Atilla Yılmaz ve Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Hakan Becel’i makamlarında ziyaret etti.

Yapılan görüşmelerde yeni yönetim kurulu üyelerini tanıştıran İlçe Başkanı Ali Gökmen, bunun yanı sıra ilçede öne çıkan sıkıntıları ve problemleri yetkililere aktardı.


ESENYURT’UN ÇÖZÜM BEKLEYEN ÖNEMLİ SORUNLARI VAR

Ziyaretlere ilişkin kısa bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Ali Gökmen, “İstanbul’un en kalabalık ilçesi haline gelen Esenyurt’ta, bu nüfus artışına paralel olarak sorunlar da katlanarak büyümekte. Gençlerimizi esir alan uyuşturucu sorunu, gün geçtikçe çekilmez hale gelen trafik sorunu, asayiş ve hava kirliliği gibi bir dizi sıkıntı ve probleme ilişkin tespitlerimizi sayın kaymakamımıza ve emniyet müdürümüze ilettik. Bunların yanı sıra devlet hastanesinin mevcut kapasitesi ile talebi karşılayamadığına yönelik şikayetleri de başhekimimiz sayın Atilla Yılmaz’la paylaştık. Esenyurt’a dair fikir alışverişi yaptığımız bu ziyaretlerde vatandaşlarımızı olumsuz şekilde etkileyen bu problemlerin çözümünde bizim de üstümüze ne düşerse yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettik. Gösterdikleri misafirperverlik ve ilgiden dolayı Kaymakamımız sayın Ekrem İnci’ye, Emniyet Müdürümüz sayın Hakan Becel’e ve Başhekimimiz sayın Atilla Yılmaz’a yönetim kurumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Oyuncu Meltem Cumbul, Seçimlerde Şişli'den...
İYİ Parti lideri Meral Akşener ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli adayı...

Haberi Oku