Politika:
AVCILAR CHP'DE KAVGA!


CHP Avcılar ilçe örgütü, bugün Avcılar-Parseller Üniversite Mahallesi İstiklal Caddesi'nde yapacağı delege seçimleri çoğunluk sağlanamadığı gerekçesi ile ertesi güne (Pazar) ertelendi.


Delege seçimi için toplantı salonuna gelen üyeler, bu ani değişikliğin Baykalcı Bayram Acarın yeni bir oyunu olduğunu söyleyerek tepki gösterdiler.

Tepkilerin artması üzerine seçimin yapılacağı salona gelen CHP ilçe yöneticisi Halil Oral ile parti üyesi Erkan Kılıç arasındaki sözlü sataşma sokağa taştı. Kavga, diğer üyelerin araya girmesiyle  zorlukla önlendi...

Tepkiler devam ediyor...

Konuya ilişkin görüşlerine başvurduğumuz CHP'li üyeler, Mevcut başkan Bayram Acar'ın Muhalif kanadı destekleyen üye ve delegelerin çoğunlukta olduğu mahallerelede kaybetmemek için mahalle seçimlerini provake etmek amaçlı böyle bir yola başvurduğunu belirttiler.

Denizköşkler mahallesinde ise zorunlu katılım sayısı sağlanamadığı için seçimlerin yapılmayarak ertesi güne ertelenmesine karar verildi. Bununla ilgili tutanağın Bayram Acarın adamlarınca kaçırılması sonucu büyük bir kalabalıkla ilçeye gelen muhalif üyeler karşısında direnemeyen Bayram Acar tutanağın bir nushasını muhaliflere vermek zorunda kaldığı söylenenler arsında.

Gümüşpala ve Cihangir mahallelerinde de benzer olayların yaşandığı haberleri geliyor...


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AKP ve MHP ile ilgili bomba iddia
Sözcü: "AKP, MHP'yle koalisyon yapacak, 3 bakanlık verecek."

Haberi Oku