Politika:
Hemşehrilerinden Bozkurt'a destek
Çok sayıda il, ilçe ve köy derneği ile federasyonların da arasında olduğu sivil toplum örgütleri, ortak bir toplantı düzenleyerek CHP’nin Esenyurt Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt’u desteklediklerini açıkladı. Elit Davet Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya katılan Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt, destekleri nedeniyle hemşehrilerine teşekkür etti.

Bunu unutmayacağım

Esenyurt Kemal’le omuz omuza” sloganları eşliğinde konuşan Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz Bozkurt, “Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum, minnettarım. Bunu hiçbir zaman unutmayacağım. Başınızı da bir dakika olsun öne eğdirmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Kars, Ardahan ve Iğdırlıların, insanları inancına ve kökenine göre ayırmayan, tam tersine birleştiren ve kucaklayan bir yapıya sahip olduğunu belirten Bozkurt, “Kars, Ardahan, Iğdır aydındır, birleştiricidir. Kimseyi ayırmaz, insanları inancına, geçmişine, kökenine göre değerlendirmez. Akıllıca bakar, uygarca bakar, insanları sever, kolları da açıktır, herkesi kucaklar. Biz de Esenyurt’u kucaklayacağız, onun da bir başlangıcıdır bu” diye konuştu.

Birlikte yöneteceğiz

Esenyurt’un tüm renklerini içinde barındıran bir kadroyla yola çıktıklarını ifade eden Bozkurt, seçimi kazanmaları halinde ilçeyi bu renkli yapı ile birlikte yöneteceklerini söyledi. Bozkurt, “Esenyurt’un bütün renkleriyle beraber yola çıktık, bundan sonra da onlarla beraber bu yolu tamamlayacağız, yönetirken de beraber olacağız. Bizim gönlümüz geniş, kalbimiz herkese açık. Birlikte Esenyurt’u umudun, barışın, kardeşliğin şehri yapacağız" şeklinde konuştu.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ekrem İmamoğlu İBB'nin israflarını...
Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul seçimine ilişkin...

Haberi Oku