Politika:
MHP İlçe Başkanı Koçak açtı ağzının yumdu gözünü!

  Ergün Koçak açıklamasında şunlara yer verdi:
   14 Mart 2012 tarihinde BengüTürk televizyonunda yayınlanan GÜNÜN RAPORU Programında Milliyetçi  Hareket Partisi Avcılar ilçe teşkilatı olarak, Avcılardaki ve Büyükşehirdeki sorunları gündeme taşıdık. Bu programda Avcılar Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasındaki taşınmazlar sorununa değindik. Avcılar Belediyesi'ne ait Avcılar'ın önemli yerlerinde bulunan taşınmazların İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ele geçirilip,farklı mecralara ve kişilere peşkeş çekildiğini ve bu konuda Büyükşehir Belediyesinin hatası olduğu kadar Avcılar Belediyesinin de hatalı olduğunu söylemiştik.
  Günler geçti 2 şubat 2013 günü Avcılar Belediye Başkanı Sayın Değirmenci 4 mart 2012 tarihinde BengüTürk tv’de ve yerel gazetelerdeki açıklamalarımızı duymamışçasına beyanatta bulundu. Yerel seçim startı verilen bugünlerde bu basın açıklamasını oldukça manidar buluyoruz. Belediye Başkanı Değirmenci ya televizyon izlemiyor ya da gazeteleri okumuyor. Belkide iş güzar basın danışmanları işlerini yapmıyor.
  Muhalefet yapmak görevde ki kimseyi zor durumda bırakmak anlamına gelmez aksine mevcut yöneticiyi doğru yola sevk etmeyi amaçlar. Fakat Sayın Değirmenci Avcılar halkını dinlemediği gibi muhalefeti de dinlemiyor. Bunun en açık örneği 4 mart 2012’de gündeme gelen konunun 2 şubat 2013’de açıklanmasıdır. Milliyetçi Hareket olarak Avcılar Belediyesi'nde ki ve Büyükşehir Belediyesindeki yolsuzlukları hataları ve ihanetleri halkımıza anlatmaya devam edeceğiz.

   Bir diğer sorumuz ise Sn. Bayram Şenocak’a ;
   Her konuda Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini sunan Sn. Şenocak bu rantçılara da teşekkür edecek mi? Kendisinin adaletini bir pankart ile halkımıza açıklamasını bekliyoruz...
     2014 Yerel seçimlerinde bu kötü gidişata Milliyetçi Hareket Partisi olarak başta yüce Allah’ın izni sonra halkımızın teveccühü ile dur diyeceğiz.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
HABERDAR @güven 5 yıl önce

teşekkürler güven bey... mail adresinizi ve soy isminizi de öğrenebilir miyiz lütfen..

Misafir Avatar
güven 5 yıl önce

mhp ilçe başkanı koçak açtı ağzının yumdu gözünü!ağzını yazsanız da olur. günün raporu programı'nda olmalı. avcılar belediyesi'ne olmalı...

Erdoğan, 200 vekili liste dışı bıraktı
AKP’de 600 kişilik milletvekili aday listesine son şekli verildi. Mevcut 200 isim yeniden aday yapılmadı....

Haberi Oku