Politika:
SELAMİ DEĞİRMENCİ'DEN HODRİ MEYDAN! ÇEKİLİRİM....
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katılan DSP Adayı Selami Değirmenci, “Özcan ve Selami olarak anket yapın. Ben yüzde 55 çıkmış olayım, Özcan Bey 45 olsun ben çekilmeye hazırım” dedi.

Bize CHP’yi bölüyorsunuz diyorlar. Hayır biz CHP’yi bölmüyoruz. Tam tersine, bizim CHP’nin kurumsal kimliği ile hiçbir sorunumuz yok. Bizim meclis listemize bakarsanız hepsi CHP’li arkadaşlardan oluşuyor. Nasıl sahip çıkıldığını görün. Biz bu hareketin adına halk hareketi dedik. Her görüşten insan var aramızda. Silivri’ye sahip çıkmak, Silivri’nin kaynaklarına sahip çıkmak, Silivri’yi hak ettiği hizmetlerle buluşturmak adına bu harekete çıktık. Buraya çıkarken de çok düşündük. Bizim bu hareketimiz sadece CHP’ye seçim kaybettirir başkasına kazandırır mı? Yoksa bu hareketi başarıya ulaştırabilir miyiz? Biz bu hareketle başarıya ulaşacağımıza eminiz. Şuan ki anketlerde de halkın tavrı çok net, bakarsanız biz birinci durumdayız. Bölenin biz olmadığımızı, kazananın biz olduğunu çok iyi göreceksiniz” şeklinde konuştu.  
 
‘BİZ GÖREVE TALİBİZ’
Değirmenci, “Bu seçim bir genel seçim değil. İktidarında muhalefetinde dengelerini değiştirmeyecek. Bu seçimde bu kente en doğru hizmeti verecek olan insanları seçeceksiniz. Biz eğer siz bu yönetimden memnunsanız zaten hiçbir şey söylemiyoruz. Takdir sizlerindir saygı duyarız. Eğer siz bu yönetimden memnun değiliz diyorsanız, o zaman biz göreve talibiz. Geçmişte yaptık, aynı şeyi bugünde yapmaya talibiz. Çok değerli meclis üyesi adayı arkadaşlarımız var” dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İstanbul'da bir isim daha adaylıktan çekildi!
TKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zehra Güner Karaoğlu, adaylıktan çekilme dilekçesini...

Haberi Oku