Sağlık:
Yakuplu'da Diş Sağlığı Merkezi açılıyor

2010 yılında sağlık yatırımlarını öncelikleri arasına alan Beylikdüzü Belediyesi, yeni yılda da bu yatırımlarına devam edecek. 2010 yılı içersinde açılan 5 sağlık ocağına 2011’de yenileri eklenecek. Yapımı devam eden Yakuplu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de Nisan ayı gibi faaliyete geçecek. 21 diş hekiminin görev yapacağı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verilmiş olunacak.

“Öncelikle fiziki yetersizlikleri ortadan kaldırmak ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak için bağışçılarımızın da destekleriyle ilçemize 5 sağlık ocağı kazandırdık” diyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Aile Sağlık Merkezi sisteminin de oluşturulmasıyla, sağlıkta önemli bir adım atıldığını ifade etti.

İlaçlar evde-elde kalmadı

“İlaçlar evde kalmasın” kampanyasına değinen Başkan Yusuf Uzun, “Beylikdüzü Belediyesi Aile Hekimliği bünyesinde geçen sene başlattığımız “İlaçlar evde kalmasın” kampanyasıyla birçok ilacın geri dönüşümü sağlandı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu ilaçlardan faydalandı. Ayrıca kendi belediye bünyemizde sağlıkla ilgili birçok tarama ve seminer düzenliyoruz. Halkımızın sağlığı bizim için çok değerli” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Şaban Uçur 6 yıl önce

Ağız ve diş sağlığı merkezi için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Merkezin nisandan önce açılması mümkün olabilir mi diye de düşünüyorum.
Halka hizmet, hakka hizmettir. Ancak hizmetin Allah indinde geçerli olabilmesi hizmet edenin Allah'a ulaşmayı dileyip Allah'ın zikri ile hizmeti gerçekleştirmesine bağlıdır. Zira Allah, Kehf Suresi 105. ayeti kerimede ölmeden önce Allah'a ulaşmayı dilemeyenlerin amellerinin boşa gideceğini bildiriyor.
UmarımBelediye Başkanımız bu yorumu Allah'tan bir kurtuluş müjdesi olarak kabu eder. Allah raı olsun.

Ramazan pidesini her gün yemeyin
Beslenme uzmanları ramazan ayında beslenme konusunda uyarıyor.

Haberi Oku