10 Bin Çocuk Portatif Havuzlarda Yüzme Öğrendi
Yaz tatilini çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici hale getirmeyi amaçlayan Küçükçekmece Belediyesinin, portatif havuzlarda ücretsiz yüzme kursları sona erdi.

6-14 yaş arası Küçükçekmeceli çocukların yararlandığı yüzme kurslarına bu yıl da ilgi büyüktü. 11 okulun bahçesine kurulan portatif havuzlarda bu sezon 10 bin çocuk yüzme öğrenirken, binlerce çocuk ücretsiz olarak gerçekleştirilen eğitime katılarak keyifli vakit geçirdi.

"Küçükçekmecelilerin ilgisine teşekkür ederim"

Portatif havuzları, özellikle tatil yapamayan çocuklar için hayata geçirdiklerini ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, "Yaz boyunca çocuklarımız havuzlarda eğlenerek ve öğrenerek keyifli zamanlar geçirdi. Burada kaynaşma imkanı bulurken, sokağın tehlikelerinden de korundular. Bu anlamda çocuklarımız kadar ailelerimizi de mutlu ettiğimize inanıyorum. İlgi gösteren tüm Küçükçekmecelilere teşekkür ederim" diye konuştu.

Üç ayı aşkın sürede tamamlanan yüzme yaz kursları sonunda sporculara, seviyelerine uygun yarış düzenlenirken, yarışlarda dereceye giren sporculara da madalya ve sertifikaları verildi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ali Koç yönetimine borç şoku!
Fenerbahçe'nin Ali Koç önderliğindeki yeni yönetimi kulübün mali tablosu karşısında adeta hayal...

Haberi Oku