BAKIRKÖY'DE CUMHURİYET KUPASI YÜZME YARIŞLARI YAPILDI
Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde yıl içerisinde ücretsiz kurslarda yetişen gençlerin ve ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerinin katılımıyla gerçekleyen ‘Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışları’ düzenlendi. Yarışlar sırasında izleyenlerin ve ailelerin heyecanı görülmeye değerdi.

 

Genç sporcuların muhteşem performansına sahne olan etkinliğe Bakırköy Belediyesi’nin ‘Bakırköy de spor yapmayan kalmasın’ projesine katılan sporculardan yüzme, paletli yüzme yarışmalarına yaklaşık 500 sporcu katıldı. Ayrıca çocuklar jimnastik gösterileriyle aileleri büyüledi.

 

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan ve bu konuda Bakırköy Belediyesinin imkânları seferber eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu: “Biz gençlerimiz için ne yapsak azdır, bizler her şeye rağmen “Sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını yetiştirmeye devam ediyoruz. Spora verdiğimiz desteğimiz ile hem çocuklarımızı evde bilgisayar başından kurtarıp spora kazandırmak hem de milli takımlara varacak düzeyde sporcu yetiştirmeyi amaçlıyoruz.”  dedi.


Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Fenerbahçe'de 2. Yanal dönemi
Fenerbahçe'de Cocu'nun yerine göreve getirilen Ersun Yanal için sarı-lacivertli kulüp imza töreni...

Haberi Oku