BU HAFTAKİ MAÇ PROGRAMI

MAÇ PROGRAMI

19 Kasım 2011 Cumartesi

Fatih Mimarsinan Stadı

14:30 Kadırga - İkitelli U-15

Silivri Stadı

10:45 Silivri - Firuzköy U-17

12:30 Gazitepe - Çiftlikköy 1.Al.

14:30 Gümüşyaka - Hadımköy 1.Al.

Silivri Ortaköy Sahası

14:30 Celaliye - S.Mimarsinan 1.Al.

Tepecik Stadı

12:30 T.Anadolu - Es.Örnek İ.Y. U-17

14:30 Tepecikspor A.Ş. - Maltepe U-15

Gürpınar

14:30 Gürpınar - Esenyurt 1.Al. 

Büyükçekmece Stadı

14:30 B.Ç.M.Sinan - İst.B.Düzü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

09:00 Esenyurt Gümüşhane - Başakşehir U-15

10:45 Oky.Koleji - Alibey U-15

12:30  İncirtepe - Y.Esenyurt U-17

Avcılar Turgut Özal Stadı

10:45 M.K.Paşa - S.Mimarsinan U-15

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14:30 K.Çekmece - Bayrampaşa U-15

K.Çekmece Yeşilova Sahası

11:00 Kanarya - G.Tepe Özgençlik U-15

12:30 Kanarya - Büyükçekmece U-17

14:30 Özmurat - K.M.Paşa U-15

Sefaköy Kartal Sahası

10:00 S.Kartal - Merter U-15

12:00  İst.Sinop - Altınova U-17

14:30 Sefaköy - H.R.Paşa 1.Al.

Halkalı Etap Stadı

09:00 Gedikpaşa - Yeni Özkartal U-15

10:45 Bezirganbahçe - İst.Demir Spor U-17

12:30 H.Taştepe - İst.Bayburt U-17

14:30 Başakşehir - Alibey 1.Al.

İfa Sahası

10:45  İst.Trabzon - Sadabad U-15

12:30 Halkalı Çamlıkaltı - Kosova Güçspor U-17

14:30  İfa - Bağlarbaşı S.Al.

Kocasinan Sahası

10:45 Kocasinan - Göktürkspor U-17

12:30  Şirinevler - K.Okspor 1.Al.

14:30 Siyavuşpaşa - M.Şevketpaşa 1.Al.

Tozkoparan (Altınova) Stadı

14:30 Yeşilılgaz - S.Çeşme Birlik U-15

Güngören Sahası

12:30 Merter - M.K.Paşa 1.Al.

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:30 B.Paşa Demir - Es.Bayburt 1.Al.

Seyit Ateş Stadı

14:30  İst.Bafra - K.Yeşilova U-17

Abide-İ Hürriyet Sahası

12:30 Erokspor - Cen.Barbaros U-15

Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası

10:45 Kuruçeşme - İkitelli 1.Al.

Mehdi Sancak Sahası

14:30  İst.Gümüşhane - Ömerli Köyü S.Al.

Ayazağa Atatürk Stadı

14:30 Ayazağa - S.Kartal 1.Al.

Feriköy Stadı

10:45 Feriköy - İfa U-15

12:30 Taksim - Söğütlüçeşme U-17

Ortaçeşme Sahası

14:30 Ortaçeşme - Çatalca S.Al.

20 Kasım 2011 Pazar

Maltepe Hasan Polat Stadı

13:30 Maltepe - K.Çekmece  Spor Toto 3. Lig 

Büyükçekmece Stadı

14:00 Büyükçekmece - Çenesuyu Plaj Yolu  B.Al. 

Zeytinburnu Stadı

14:00 Zeytinburnu - İst.B.Düzü  B.Al. 

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

14:00 Yeniköy - Silivri B.Al. 

Silivri Stadı

10:30 Silivri - Esenkent Gençlik U-15

12:30 S.Kadıköy - Esenyurt U-17

14:30 Kavaklı - Esenkent Gençlik 1.Al.

Silivri Ortaköy Sahası

14:30 S.Ortaköy - Kavacık S.Al.

Çatalca Stadı

09:00 Kestanelik - İncirtepe 1.Al.  

10:45  İhsaniye - Karaağaç 1.Al.

12:30 Çanakça - Muratbey 1.Al.

14:30 Akalan - Güzelce 1.Al.

Gürpınar

14:30 Gürpınar - S.Mimarsinan U-17

Büyükçekmece Stadı

11:00 Büyükçekmece - B.Ç.M.Sinan U-15  

Hadımköy Sahası

12:30 Çatalca - Başakşehir U-17

14:30 Hadımköy - Ömerli Köyü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

14:30 Es.Örnek İ.Y. - Arnavutköy Bld. U-15

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:30 Y.Esenyurt - İstinye S.Al.

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

10:00 K.Çekmece - İst.Spor A.Ş. U-17

K.Çekmece Yeşilova Sahası

09:00  İst.Demir Spor - İst.Artvin U-15

10:45 Tepebağ Kültür - Çıksalın U-15

12:30 K.Yeşilova - Günyamaç U-15

14:30 G.Tepe Özgençlik - Kalespor 1.Al.

Sefaköy Kartal Sahası

09:00  İst.Sinop - Yücespor U-15

10:45 Söğütlüçeşme - Büyükdere 1.Al.

12:30 S.Kartal - Yenidoğangüneş U-17

14:30 Söğütlüçeşme - Dikilitaş U-15

Halkalı Etap Stadı

09:00 Bezirganbahçe - Esenay U-15

10:45 H.Taştepe - Şehremini U-15

12:30  İkitelli - Esenyurt Gümüşhane U-17

14:30 S.Çeşme Birlik - Bağcılar U-17

İfa Sahası

09:00 Kocasinan - Vefa U-15

10:45 Halkalı Çamlıkaltı - Hürriyetgücü U-15

12:30 Gün.Doğuş - Sadabad U-17

14:30 Z.Yıldız - Mahmutbey U-17

Merter Sahası

12:30 Gençosman - Oky.Koleji U-17

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:30 Yıldırımbosna - İst.Sinop S.Al.  

Arnavutköy Belediye Sahası

14:30 N.Gökay İlk.Ok. - Azimspor 1.Al.

Albayrak Suni Çim Sahası

12:30 Kasımpaşa - Tepecikspor A.Ş.

Alibeyköy Parseller Sahası

12:30 Etiler - Kosova Güçspor U-15

Okmeydanı Fetih Sahası

12:00 Okmeydanı - M.K.Paşa U-17

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

14:30 Beyoğluspor - Cen.Barbaros U-17

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

10:45 A.Hürriyet - K.Yeşilova 1.Al

Seyrantepe Stadı

12:30 Çeliktepe - Özmurat U-17 

Alemdağ Stadyumu

14:30 Çamlıca - Fenerköy S.Al.

23 Kasım 2011 Çarşamba

Silivri Stadı

12:30 Silivri - Y.Esenyurt U-17

14:30 S.Kadıköy - Hadımköy U-17

Çatalca Stadı

14:30 Çatalca - Alibey U-17

Tepecik Stadı

12:30 Tepecikspor A.Ş. - G.O.Paşa U-17

14:30 T.Anadolu - B.Ç.M.Sinan U-17

Gürpınar

14:30 Gürpınar - Ömerli Köyü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

10:45 Es.Örnek İ.Y. - Firuzköy U-17

12:30 Esenyurt - Başakşehir U-17

14:30  İncirtepe - Büyükçekmece U-17  

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:30 Avcılar Bld. - Topkapı U-17

Sefaköy Kartal Sahası

10:45 Özmurat - Şehzadebaşı U-17

12:30 S.Kartal - Of-Hayrat U-17

14:30 Kanarya - İst.B.Düzü U-17

Halkalı Etap Stadı

12:30  İkitelli - Ayazağa U-17

14:30 H.Taştepe - A.Hürriyet U-17

İfa Sahası

12:30 S.Çeşme Birlik - B.Paşa Demir U-17

14:30 Halkalı Çamlıkaltı - Çıksalın U-17

Kocasinan Sahası

12:30 Yenibosna - Esenyurt Gümüşhane U-17

Bakırköy Belediye Sahası

14:30  İncirli - Cen.Barbaros U-17

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

09:00 Selvispor - İfa U-17  

10:45 Telsiz - İst.Demir Spor U-17

Arnavutköy Belediye Sahası

14:30 Tem Terkos - S.Mimarsinan U-

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

10:45 K.Okspor - Oky.Koleji U-17

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

14:30 Güney Yıldızı - İst.Sinop U-17

Feriköy Stadı

14:30 Taksim - K.Yeşilova U-17

24 Kasım 2011 Perşembe

Güngören Sahası

09:00 Güneştepe - Kosova Güçspor U-17

10:45 Haz.Çetinkaya - Söğütlüçeşme U-17

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

14:00 Y.Esenyurt - Alibeyköyspor S.Al

------ -------

Amatör Müsabakalar

19 Kasım 2011 Cumartesi

Fatih Mimarsinan Stadı

14:30 Kadırga - İkitelli U-15

Silivri Stadı

10:45 Silivri - Firuzköy U-17

12:30 Gazitepe - Çiftlikköy 1.Al.

14:30 Gümüşyaka - Hadımköy 1.Al.

Silivri Ortaköy Sahası

14:30 Celaliye - S.Mimarsinan 1.Al.

Tepecik Stadı

12:30 T.Anadolu - Es.Örnek İ.Y. U-17

14:30 Tepecikspor A.Ş. - Maltepe U-15

Gürpınar

14:30 Gürpınar - Esenyurt 1.Al. 

Büyükçekmece Stadı

14:30 B.Ç.M.Sinan - İst.B.Düzü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

09:00 Esenyurt Gümüşhane - Başakşehir U-15

10:45 Oky.Koleji - Alibey U-15

12:30  İncirtepe - Y.Esenyurt U-17

Avcılar Turgut Özal Stadı

10:45 M.K.Paşa - S.Mimarsinan U-15

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

14:30 K.Çekmece - Bayrampaşa U-15

K.Çekmece Yeşilova Sahası

11:00 Kanarya - G.Tepe Özgençlik U-15

12:30 Kanarya - Büyükçekmece U-17

14:30 Özmurat - K.M.Paşa U-15

Sefaköy Kartal Sahası

10:00 S.Kartal - Merter U-15

12:00  İst.Sinop - Altınova U-17

14:30 Sefaköy - H.R.Paşa 1.Al.

Halkalı Etap Stadı

09:00 Gedikpaşa - Yeni Özkartal U-15

10:45 Bezirganbahçe - İst.Demir Spor U-17

12:30 H.Taştepe - İst.Bayburt U-17

14:30 Başakşehir - Alibey 1.Al.

İfa Sahası

10:45  İst.Trabzon - Sadabad U-15

12:30 Halkalı Çamlıkaltı - Kosova Güçspor U-17

14:30  İfa - Bağlarbaşı S.Al.

Kocasinan Sahası

10:45 Kocasinan - Göktürkspor U-17

12:30  Şirinevler - K.Okspor 1.Al.

14:30 Siyavuşpaşa - M.Şevketpaşa 1.Al.

Tozkoparan (Altınova) Stadı

14:30 Yeşilılgaz - S.Çeşme Birlik U-15

Güngören Sahası

12:30 Merter - M.K.Paşa 1.Al.

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:30 B.Paşa Demir - Es.Bayburt 1.Al.

Seyit Ateş Stadı

14:30  İst.Bafra - K.Yeşilova U-17

Abide-İ Hürriyet Sahası

12:30 Erokspor - Cen.Barbaros U-15

Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası

10:45 Kuruçeşme - İkitelli 1.Al.

Mehdi Sancak Sahası

14:30  İst.Gümüşhane - Ömerli Köyü S.Al.

Ayazağa Atatürk Stadı

14:30 Ayazağa - S.Kartal 1.Al.

Feriköy Stadı

10:45 Feriköy - İfa U-15

12:30 Taksim - Söğütlüçeşme U-17

Ortaçeşme Sahası

14:30 Ortaçeşme - Çatalca S.Al.

20 Kasım 2011 Pazar

Maltepe Hasan Polat Stadı

13:30 Maltepe - K.Çekmece  Spor Toto 3. Lig 

Büyükçekmece Stadı

14:00 Büyükçekmece - Çenesuyu Plaj Yolu  B.Al. 

Zeytinburnu Stadı

14:00 Zeytinburnu - İst.B.Düzü  B.Al. 

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

14:00 Yeniköy - Silivri B.Al. 

Silivri Stadı

10:30 Silivri - Esenkent Gençlik U-15

12:30 S.Kadıköy - Esenyurt U-17

14:30 Kavaklı - Esenkent Gençlik 1.Al.

Silivri Ortaköy Sahası

14:30 S.Ortaköy - Kavacık S.Al.

Çatalca Stadı

09:00 Kestanelik - İncirtepe 1.Al.  

10:45  İhsaniye - Karaağaç 1.Al.

12:30 Çanakça - Muratbey 1.Al.

14:30 Akalan - Güzelce 1.Al.

Gürpınar

14:30 Gürpınar - S.Mimarsinan U-17

Büyükçekmece Stadı

11:00 Büyükçekmece - B.Ç.M.Sinan U-15  

Hadımköy Sahası

12:30 Çatalca - Başakşehir U-17

14:30 Hadımköy - Ömerli Köyü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

14:30 Es.Örnek İ.Y. - Arnavutköy Bld. U-15

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:30 Y.Esenyurt - İstinye S.Al.

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

10:00 K.Çekmece - İst.Spor A.Ş. U-17

K.Çekmece Yeşilova Sahası

09:00  İst.Demir Spor - İst.Artvin U-15

10:45 Tepebağ Kültür - Çıksalın U-15

12:30 K.Yeşilova - Günyamaç U-15

14:30 G.Tepe Özgençlik - Kalespor 1.Al.

Sefaköy Kartal Sahası

09:00  İst.Sinop - Yücespor U-15

10:45 Söğütlüçeşme - Büyükdere 1.Al.

12:30 S.Kartal - Yenidoğangüneş U-17

14:30 Söğütlüçeşme - Dikilitaş U-15

Halkalı Etap Stadı

09:00 Bezirganbahçe - Esenay U-15

10:45 H.Taştepe - Şehremini U-15

12:30  İkitelli - Esenyurt Gümüşhane U-17

14:30 S.Çeşme Birlik - Bağcılar U-17

İfa Sahası

09:00 Kocasinan - Vefa U-15

10:45 Halkalı Çamlıkaltı - Hürriyetgücü U-15

12:30 Gün.Doğuş - Sadabad U-17

14:30 Z.Yıldız - Mahmutbey U-17

Merter Sahası

12:30 Gençosman - Oky.Koleji U-17

Bayrampaşa Belediye Stadı

14:30 Yıldırımbosna - İst.Sinop S.Al.  

Arnavutköy Belediye Sahası

14:30 N.Gökay İlk.Ok. - Azimspor 1.Al.

Albayrak Suni Çim Sahası

12:30 Kasımpaşa - Tepecikspor A.Ş.

Alibeyköy Parseller Sahası

12:30 Etiler - Kosova Güçspor U-15

Okmeydanı Fetih Sahası

12:00 Okmeydanı - M.K.Paşa U-17

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

14:30 Beyoğluspor - Cen.Barbaros U-17

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

10:45 A.Hürriyet - K.Yeşilova 1.Al

Seyrantepe Stadı

12:30 Çeliktepe - Özmurat U-17 

Alemdağ Stadyumu

14:30 Çamlıca - Fenerköy S.Al.

23 Kasım 2011 Çarşamba

Silivri Stadı

12:30 Silivri - Y.Esenyurt U-17

14:30 S.Kadıköy - Hadımköy U-17

Çatalca Stadı

14:30 Çatalca - Alibey U-17

Tepecik Stadı

12:30 Tepecikspor A.Ş. - G.O.Paşa U-17

14:30 T.Anadolu - B.Ç.M.Sinan U-17

Gürpınar

14:30 Gürpınar - Ömerli Köyü U-17

Esenyurt Belediye Stadı

10:45 Es.Örnek İ.Y. - Firuzköy U-17

12:30 Esenyurt - Başakşehir U-17

14:30  İncirtepe - Büyükçekmece U-17  

Avcılar Turgut Özal Stadı

14:30 Avcılar Bld. - Topkapı U-17

Sefaköy Kartal Sahası

10:45 Özmurat - Şehzadebaşı U-17

12:30 S.Kartal - Of-Hayrat U-17

14:30 Kanarya - İst.B.Düzü U-17

Halkalı Etap Stadı

12:30  İkitelli - Ayazağa U-17

14:30 H.Taştepe - A.Hürriyet U-17

İfa Sahası

12:30 S.Çeşme Birlik - B.Paşa Demir U-17

14:30 Halkalı Çamlıkaltı - Çıksalın U-17

Kocasinan Sahası

12:30 Yenibosna - Esenyurt Gümüşhane U-17

Bakırköy Belediye Sahası

14:30  İncirli - Cen.Barbaros U-17

Zeytinburnu Hasan Doğan Sahası

09:00 Selvispor - İfa U-17  

10:45 Telsiz - İst.Demir Spor U-17

Arnavutköy Belediye Sahası

14:30 Tem Terkos - S.Mimarsinan U-

Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Sahası

10:45 K.Okspor - Oky.Koleji U-17

Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı

14:30 Güney Yıldızı - İst.Sinop U-17

Feriköy Stadı

14:30 Taksim - K.Yeşilova U-17

24 Kasım 2011 Perşembe

Güngören Sahası

09:00 Güneştepe - Kosova Güçspor U-17

10:45 Haz.Çetinkaya - Söğütlüçeşme U-17

Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı

14:00 Y.Esenyurt - Alibeyköyspor S.Al

banner92
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner101

Tepecikspor, yine hakeme takıldı: 4-4
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Tepecikspor, kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği...

Haberi Oku