Büyükçekmece Basketbol Takımı, Fenerbahçeyi bekliyorTakımın maçlarını yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı başkanı Dr. Hasan Akgün, tüm Büyükçekmecelileri takımlarına destek veremeye çağırdı.

 

"Zoru seven bir takımız"

 

Spor Toto Basketbol Ligi'nin 6 haftasında kendi evinde Fenerbahçe gibi güçlü bir rakibi ağırlayacak olan Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı çalışmalarını aralıksız sürdürürken, hafta sonu oynanacak maçta iddialı.

Takımın çalışmalarını ve maçlarını yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımın bundan 5 yıl önce kurulduğunu ve inanılmaz bir başarıya imza atarak Spor Toto Basket Ligi'ne yükseldiğinin altını çizerek; "Demir İnşaat Büyükçekmece Basket Bol takımımız zoru seven bir takımdır. Bu açıdan haftasonu basketbolumuzun güçlü ekiplerinden Fenerbahçe ile oynayacağımız maçta da iddialıyız. Bu tür maçlarda taraftar desteği büyük önem taşır. Bu açıdan tüm Büyükçekmece ailesinin basket takımımızın arkasında kenetlenmesi gerekir. Tüm Büyükçekmecelileri bu heyecanlı ve coşkulu karşılaşmaya bekliyoruz" ifadesini kullandı.

Demirinşaat Büyükçekmece Basketbol  - Fenerbahçe basketbol takımları bu haftasonu pazar günü saat 15:00'de Büyükçekmece Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda karşı karşıya gelecek.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

SPOR OKULLARI HEYECANI DEVAM EDİYOR
Küçükçekmece Belediyesi’nin 6-14 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik açtığı Spor Okulları’nda...

Haberi Oku