Geleceğin yıldızları Büyükçekmece'de seçildi
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece'nin çok anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptığını belirterek, "Geleceğin yıldızlarının Büyükçekmece'de seçilmesi bizleri de mutlu etti" dedi.

 

"Profesyonel hayata hazırlıyoruz"

 

Bölge seçmelerine çeşitli takımların U14 gruplarında top koşturan gençler arasından belirlenen 30’dan fazla genç yetenek katıldı. Geleceğin futbol yıldızlarının tespit edildiği seçmeler için Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nin kapılarına sonuna kadar açan Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürü Namık Yüksel, “Genç sporcularımıza iyi bir eğitim verirken aynı zamanda onları profesyonel hayata da hazırlıyoruz. Bu amaçla yakın ilişki içinde olduğumuz Milli Takım antrenörleri ile yapacağımız çalışmalar ve oyuncu seçmeleri devam edecektir” diye konuştu.

 

12 genç il seçmelerine katılacak

 

Bölge seçmelerinde başarılı bulunan 12 genç il seçmelerine katılmaya hak kazandı. Seçilen 12 genç arasında Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi’ne devam eden Cemal Can Kaya, Bora Cevahirci ve Muhammet Mustafa Badem Büyükçekmece’nin gurur kaynağı oldu.

TFF Altyapı Antrenörlerinden Kamil Doygun başkanlığındaki tertip komitesinde Sezer Şarkıcı, Serdar Ertan, Türker Şarkıcı ve kaleci antrenörü Murat Yılmaz yer aldı. Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi antrenörleri İbrahim Altuner, Ahmet Demirel, Cem Çalışkan, Burak Kaya, Necmi Kaya, Hasan Yazıcı, Akın Karagöz, Mehmet Yazıcı, Orhan Karataş, Burak Bayramoğlu ve Hasan Koyuncu da organizasyona gönüllü olarak destek verdi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Şampiyonu...
Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’nda Büyükçekmece’yi temsil eden Sadettin Koçak tüm rakiplerini yenerek...

Haberi Oku