Kara kartal Avcılar'da iftarda
Beşiktaş'ın Avcılar Şubesi tarafından verilen iftara Avcılar Belediyesi ekipleri de masa ve sandalye desteği verdi. Dernek binasının arkasında yer alan otopark alanında gerçekleşen iftara Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve siyah- beyazlı kulübün bazı yöneticilerinin yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de katıldı. 

Toprak, Beşiktaş’ın çok değerli başkanı Fikret Orman’a teşekkür ederek şunları kaydetti, “Avcılarımıza hoş geldiniz. Avcılarımızın coşkusuna coşku sevincine sevinç kattınız.” Ayrıca iftarı düzenleyen Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneğinin Başkanı Selçuk Aydoğan’a, yönetim kuruluna ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Sunuculuğunu Alaaddin Orhan'ın yaptığı gecede Avcılarlı Beşiktaşlılar iftar sonrası meşaleler ve tezahüratlarla eğlenceli anlar yaşadı. Başkanı Fikret Orman konuşmasının bir bölümünde Fenerbahçe'de büyük oy farkı ile Aziz Yıldırım'ın yerine başkana seçilen Ali Koç'u kutladığını vurgularken, siyah- beyaz camianın önümüzdeki sezon için daha hırslı olduğunu söyledi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Şampiyonu...
Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’nda Büyükçekmece’yi temsil eden Sadettin Koçak tüm rakiplerini yenerek...

Haberi Oku