Rüzgarın çocukları Beylikdüzü'ne ödülle döndü
 Türkiye Yelken Federasyonu 2018 Kış Kupası yılın ilk yarışında ilçenin sporcu çocukları birincilik ve dördüncülük kazanarak herkesi gururlandı.Beylikdüzü’nün sporcuları bir başarıya daha imza attı. Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen ve Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan 2018 Kış Kupası yılın ilk yarışında BeylikdüzüRüzgar Sörfü Spor Kulübü dereceye giren sporcularıyla ödüllerini aldı. Rs-one Erkekler kategorisinde 1. Taha Günay Şaşmaz,Techno293 U15 kızlar 4.Joanna Deniz Hachem oldu.


Karşılıklı Destek Önemli


Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okulları’yla işbirliği yaparak sporcu yetişmesine destek olan kulübün, Beylikdüzü Gürpınar Sahili’nde sık sık çalışmalar gerçekleştirerek, ilçenin sahillerini renklendiren sporcuları, Çalış Plajı’nda yapılan yarışlarda da mücadeleleriyle göz doldururdu. BeylikdüzüRüzgar Sörfü Spor Kulübü Başkanı Ebru Şenocak, mutluluklarının çok büyük olduğunu belirterek, “Çok çalıştık, bir o kadar da yorulduk.Beylikdüzü Belediyesi’nin bize verdiği lojistik destek de çok değerli. Her şeye değdi, hem ilçemiz hem de kendimiz adına çok mutluyuz.” diye konuştu. 


Kulüple İşbirliği İçinde Müsabakalar Planlanıyor

Belediye ve kulüp olarak işbirliği içerisinde ilçeden değerli sporcuların çıkmasına katkı sağlayacak çalışmalar yaptıklarını belirten Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürü Fidan Gül ise “Böyle başarılar bizler için büyük gurur verici. Yaptığımız çeşitli görüşmelerle ulusal veya uluslar arası bazda müsabakaları ilçemizde gerçekleştirmek üzerine çalışıyoruz. Spora uygun olması adına sahilde oluşturduğumuz dumansız hava sahasıyla da vatandaşların bizleri yalnız bırakmayacağını ümit ediyoruz.” dedi.  
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Fenerbahçe resmen Koeman'a teslim
Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, sezonun geri kalanına Hollandalı teknik adam Erwin Koeman ile...

Haberi Oku