Yaşam:
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE MOTİVASYON HEDİYESİ

Başkan Karadeniz’e ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Nari ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Zekiye Çapan da eşlik etti. 

‘DAHA EĞİTİMLİ NESİLLERE İHTİYACIMIZ VAR’

Anaokulu heyecanı gözlerinden okunan minikler, Başkan Karadeniz’i okul kapısında çiçeklerle karşıladı. Yeni eğitim- öğretim yılının tüm öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulunan Karadeniz, “Bizlerin, bizden daha eğitimli nesillere ihtiyacı var. Çocuklarıyla ilgilenen veliler olduğu sürece yarınlardan eminiz. Çocuklarımıza birbirlerinin kardeşi olduğunu öğütlemeliyiz. Tüm olumsuzluklar daha iyi yetiştirilmememizden kaynaklanıyor. Birbirine olumsuz bakan, elini sıkmaktan aciz toplumlar, iyi yerlere gelemezler. Ben bugün küçük çocuklarımızın dilsiz dualarından istifade etmek için buradayım. Onların yüreklerindeki heyecanı paylaşmak istedik” sözleriyle seslendi.

ÖĞRENCİLERE HEDİYELER DAĞITTI

Son on yılda Küçükçekmece’ye 52 okulun kazandırıldığını belirten Başkan Karadeniz,  okul bahçelerine anaokulları yapmayı planladıklarını da ifade ederek eğitime verdikleri önemin altını çizdi. Konuşmasının ardından anaokulu öğrencilerine boya, boyama kitabı, renk kartları, kalem ve defter hediye eden Başkan Karadeniz, öğrenciler ve velilerle sohbet etti.

‘BAŞKAN’A TEŞEKKÜR’

TOKİ Kardelen Anaokulu Müdürü Murat Duman da “Belediyemiz okulumuzun alt yapı, çevre ve yeşil alan düzenlemesinde destek oldu. Her anlamda desteğini esirgemeyen Başkan Karadeniz’e ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ederim” dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

İş Arkadaşını Uykusunda Tüfekle Öldürdü
Silivri’nin Gazitepe mahallesinde bir çiftlikte çalışan Habil S., iş arkadaşı Maksut Güler’i uykusunda...

Haberi Oku