Yaşam:
Ayvalı ailesinin mutlu günü
 
  • Kumburgaz'ın tanınan ailelerinden Hüseyin Ayvalı'nın oğlu Kayhan Ayvalı, Günay Bıyık ile görkemli bir düğünle evlendiler.
  • Avcılar sahilinde bulunan Baler Garden Kır Bahçesi'nde gerçekleşen düğüne Ayvalı ve Bıyık ailelerinin dostları büyük ilgi gösterdi.
  • Genç çiftin nikahını kıyan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün; düğün salonunda gelin ile damatın sahneye çıktığı anda yakılan fişeklerin doğru olmadığına dikkat çekerek şunları söyledi: 'bu eğer düğün salonunun bir etkinliği ise çok yanlış, kim düşünmüşse çok yanlış şey, burada bulunan çocuklarımızın sağlığı daha önemli, çevreye duyarlığımız daha önemli..'

Kalabalık bir davetlinin katıldığı düğünde; İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert, Ak Parti Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Taner Cambaz, Kumburgazspor Kulübü Başkanı Enver Katrancı, Büyükçekmece'nin tanınmış siyasi yüzleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Gelin Günay hanımın anne ve babası Ayfer ve Özcan Bıyık ile damat Kayhan beyin anne babası İlknur - Hüseyin Ayvalı çocukları görkemli bir düğün ile evlendirmenin gururu ile bu anlarına ortak olan tüm davetlilere tek tek teşekkür ettiler...
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sokak Ortasında Fuhuş Pazarlığı
Beylikdüzü'nün en işlek caddelerinde hayat kadınlarının ve travestilerin gece yarısı yaptığı...

Haberi Oku