Yaşam:
Dikkat! Sağanak yağış geliyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye genelinin az bulutlu ve açık, kuzey kesimlerin parçalı bulutlu, akşam saatlerinde İstanbul ve Kocaeli'nin kuzey kesimleri ile Sakarya çevreleri, gece saatlerinden sonra İstanbul Anadolu Yakası ile Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Sıcaklıkların, mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi öngörülüyor. Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Doğu Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu'da güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın kuzeyi ve Kıyı Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.
BÖLGELERDE HAVA DURUMU
MARMARA BÖLGESİ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde İstanbul ve Kocaeli'nin kuzey kesimleri ile Sakarya çevrelerinin, gece saatlerinden sonra İstanbul Anadolu Yakası ile Bursa, Yalova, Kocaeli ve Sakarya çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgarın, kuzey yönlerden kuvvetli olarak (40-60 Km/sa) esmesi bekleniyor.
EGE BÖLGESİ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Rüzgarın, kıyı kesimlerde kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) esmesi tahmin ediliyor.
AKDENİZ BÖLGESİ: Az bulutlu ve açık, doğusu parçalı bulutlu geçecek.
İÇANADOLU BÖLGESİ: Az bulutlu ve açık geçecek.
BATI KARADENİZ BÖLGESİ: Parçalı, zamanla kıyı kesimleri çok bulutlu, gece saatlerinden sonra Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin ediliyor.
ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ: Parçalı bulutlu geçecek.
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ: Parçalı ve az bulutlu geçecek.
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ: Az bulutlu ve açık geçecek.
 BAZI İLLERDE HAVA DURUMU
İSTANBUL: Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde kuzey kesimleri, gece saatlerinden sonra Anadolu Yakası sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (31)
ANKARA: Az bulutlu ve açık (37)
İZMİR: Parçalı ve az bulutlu(35)
ADANA: Parçalı bulutlu (35)
ANTALYA: Az bulutlu ve açık (32)
SAMSUN: Parçalı bulutlu (31)
ERZURUM: Parçalı ve az bulutlu (30)
DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık (3
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

27 dakika gecikti, 17 ay hapis yatacak
Eve 27 dakika gecikince, elektronik izleme kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle kalan 17 aylık cezasını...

Haberi Oku