Yaşam:
ENGELİ SEVGİYLE AŞTILAR
Sosyal belediyeciliğin marka isimlerinden Küçükçekmece Belediyesi, yürüme engelli Deniz Özturan için engelli aracını gelin arabası olarak hazırlayarak, genç çifte destek verdi.
 Engeli sebebiyle normal bir araçta yolculuk yapmakta zorlanan Deniz Özturan’ın eşi Rıza Yılmaz, Küçükçekmece Belediyesi İyilik Merkezi’nden en özel günlerinde eşinin rahat edebilmesi için araç talebinde bulundu. Asansörlü engelli aracını genç çiftin hizmetine sunan belediye yetkilileri, aracı gelin arabası olarak süsleterek, çifte büyük kolaylık sağladı. 

‘YETKİLİLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

Kendilerine sağladığı bu destek için Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür eden Deniz Özturan, “ Eşim Küçükçekmece Belediyesi’nden araç talebinde bulundu. Yetkililer, bizi kırmadı ve çok yardımcı oldular. Benim için büyük bir kolaylık oldu. Ayrıca Küçükçekmece Belediyesi tarafından Florya’da fotoğraf çekimlerimiz de yaptırıldı. Emeği olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu. 

‘DÜNYAYI İYİLİK KURTARACAK’

Heyecanını paylaşan çiçeği burnunda damat Rıza Yılmaz ise sevgilerinin engel tanımadığını ifade ederek, “4 yıldır bugünü bekliyorduk. Biliyorum ki dünyayı iyilik kurtaracak. Bu anlamda bize her türlü desteği sağlayan  Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve İyilik Merkezi yetkililerine teşekkür ederim” dedi.
Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda dünya evine giren çiftin nikahını Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz kıydı. Yılmaz çiftinin heyecanına ortak olan Temel Karadeniz, hayır dua ve temennilerini ileterek, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Deniz ve Rıza çiftinin nikah şahitliğini yapan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Korkut da çifti tebrik etti.
 
 


Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Türkiye'nin En Küçük Bebeği 310 Gram!
Hep "parmak kadar" derler ya, işte o tabir Konya'da yerini buldu. Türkiye'nin en küçük...

Haberi Oku