Yaşam:
İşte en uyumsuz 5 burç eşleşmesi
 Mükemmel uyum sağlayan burçlar olduğu gibi yıldızı barışmayan burçlar da var.

1.KOÇ VE AKREP
Koç ve Akrebin tutkulu aşkı, her şey yolunda gibi gösterebilir. Ancak bu aşk öyle ileri seviyeye gider ki kıskançlık krizleri sonu gelmez hale gelir.

2.KOVA VE BOĞA
Kova ve Boğa ikilisi ya mükemmel bir uyum yakalar ya da korkunç bir ikili haline gelir. Orta yolu bulmaları mümkün olmayan bu iki burç, ufak bir sorunu kolayca büyük bir sorunu haline getirir.

3.BAŞAK VE İKİZLER
Uyumsuzluk konusunda oldukça iddialı olan bu iki burç, birbirlerine hiç iyi gelmezler. İkizlerin enerjisi ilişkiyi boğar, Başak'ın mızmızlığı da ilişkide bıkkınlığa neden olabilir. Sonuç olarak bu iki burç stres kısır döngüsünden kurtulamaz.

 
4.ASLAN VE OĞLAK
Alsan ve Oğlak ikilisi korkunç bir çifte dönüşebilir. Devamlı bir tartışma içinde olan bu iki burç, Oğlak'ın yaratıcı düşünceleri ve Aslanın gösterişli kişiliğinin birleşimiyle hayal dünyasında yaşayan bir ilişkiye dönüşür. İlk başta her şey güzel gidiyor gibi görünse de ilerleyen süreç, ilişkiyi korkunç bir duruma getirir.Kavgalar ve tartışmalar patlak verir, ardı arkası kesilmez.

5.TERAZİ VE BALIK
Bir araya gelmesi oldukça zor olan bu ikili, aslında hiç bir araya gelmese daha iyi. Çünkü zamanla duyarlı ve hassas bir şekle gelen ilişki, Terazinin bir ilişkiden çok daha fazlasını beklemesi nedeniyle yön değiştirerek son bulabilir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yalnız yaşayan yaşlı adamın cesedi 5 ay...
İstanbul Acıbadem'de komşuların kötü koku geldiği ihbarı üzerine söz konusu eve giren polis ekipleri,...

Haberi Oku