Yaşam:
Sarıgül'e niyet, Akgün'e kısmet nikah!

Ne yazık ki CHP Genel Merkezi’nde aynı saatte gerçekleşen Parti Meclisi toplantısında kendisi ile ilgili kritik CHP’ye yeniden üye yapılıp yapılmaması kararından dolayı Sarıgül Kumburgaz’a gelemedi.

Kumburgaz Artemis Otel'de bugün (3 Kasım 2013 Pazar) saat 16.00'da gerçekleşen, Celaliye - Kamiloba'nın son belediye başkanı Rıdvan Yavuzbilge'nin kızı Handan ve Ergün Demiray'ın nikahını kıymak için Sarıgül yerine yardımcısı Tayfun Kayaoğlu’nu görevlendirdi.

Tayfun Kayaoğlu nikahı kıymak için krüsüye davet edildiğinde önce şahitler; Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Velittin Küçük ve MHP Çatalca Belediye Başkan Aday Adayı İsmail İp’yi kürsüye davet etti. Ardından Sarıgül’ün nikaha katılamama maazeretini dile getiren Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kayaoğlu nikahın kıyıldığı adresin Büyükçekmece’de olduğundan dolayı nikah kıymak için cübbesini Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’e verdi.  Böylece daha önce Mustafa Sarıgül’ün kıyacağı açıklanan nikahı Hasan Akgün kıymış oldu.

Çiftin evlilik cüzdanını Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar gelin hanıma verirken, genç gelin ve damat adayları; Handan Yavuzbilge ile Ergün Demiray'ın anne babaları; Türkan - Rıdvan Yavuzbilge ve Melahat - Bekir Demiray ise tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Kumburgaz Artemis Otel’in Maramara Salon’u nu tıka basa dolduran davetliler arasında bölgemiz siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN CANLI VİDEO İZLEMEDE...
21 ülkeden 18 yaş üstü 4 bin 200 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’nin sosyal medyadan...

Haberi Oku