Yerel Gündem:
Avcılar'da WhatsApp ihbar hattı
Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşayan vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk ve daha hızlı yararlanmasını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda Avcılar Belediyesi, WhatsApp İhbar Hattı oluşturdu. İlçede yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlar 0530 053 73 04 numaralı WhatsApp ihbar hattı üzerinden de müracaatlar da bulunabilecekler.

DAHA HIZLI VE DAHA KOLAY ULAŞIM

Avcılarlı Vatandaşların WhatsApp ihbar hattı üzerinden fotoğraf veya konum göndermeleri, ekiplerin oluşabilecek aksaklıklara daha hızlı müdahale etmesini sağlayacak. WhatsApp ihbar hattı 7 gün 24 saat takip edilerek Avcılar halkına hizmet verecek.

WhatsApp ihbar hattının getirdiği en büyük yenilik ise vatandaşın Avcılar Belediyesine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasını ve oluşabilecek aksaklıkların çok daha hızlı bir şekilde bilgisinin verilmesini sağlamak.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli konu ile ilgili olarak ; “Vatandaşın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için ellimizden geleni yapmak bizim görevimiz. Biz hizmet için varız. Bu kapsamda vatandaşımız bize oluşabilecek herhangi bir sorunu ne kadar hızlı iletirse biz de o kadar hızlı çözümleyebiliriz” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İsmail Gül 4 ay önce

Üç sokagın tek çöpü

Misafir Avatar
Vildan korucu 11 ay önce

Firüzköy Sağlık ocağından binanın sahibiyim sizler tarafından yaptırılmış olduğu sarı şeritler var park etme fakat acil durumda hastalar oraya yanaşanmıyor çünkü vatandaşlar onun üzerine çıkıp park ediyorlar bu benim garaj giriş ve çıkışını da engelliyor buraya sizin tarafınızdan mantar koyulmasını rica ediyorum

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi...
İBB Başkanı İmamoğlu, israfla mücadele edeceği vaadinde bulunurken, partidaşı ve mevkidaşı Kemal Çebi’nin...

Haberi Oku