Yerel Gündem:
AVCILAR'DA BARIŞ VE KARDEŞLİK DAĞITILDI

Her yıl Avcılar Belediyesi tarafından gelenekselleşen aşure dağıtımı bu yıl da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Avcılar Havuz Meydanında gerçekleşen dağıtıma vatandaşlar yakın ilgi gösterdi. Halk ile yan yana sıkça gördüğümüz Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli bizzat vatandaşlara Aşure ikram etti. Vatandaşların isteğe göre ılık veya soğuk olarak ikram edilen aşurelerden almak isteyenler uzun sıralar oluşturdu.

Başkan Toprak ‘’Muharrem Ayı ve Ehlibeyt dinimizdeki için yeri çok önemlidir. Hemşerilerimizin tutuğu matem oruçlarının kabul olmasını diliyorum. Aşure, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi temsil etmektedir. Barış ve Kardeşliğimizin sembolü olan Aşure Günü hemşerilerimize huzur ve bereket getirmesi diliyorum.’’ Dedi.

Toprak Ana’dan Memnunuz.

Aşure İkramına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar ‘’Belediyemiz ve Başkanımız sürekli yanımızda. Her zaman, her etkinlikte bizlerle bir araya gelmekte. Birlikteliğimiz ve kardeşliğimiz için yapılan bu organizasyon için çok memnun kaldık’’ diyerek Başkan Toprak’a memnuiyetini ifade ettiler.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

BİR ÇOCUK SEVİNDİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?
Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Capacity AVM’ye...

Haberi Oku