Yerel Gündem:
Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi inşaatı devam ediyor
Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, geçtiğimiz aylarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından temeli atılan Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi inşaatının kabasının aralık ayı sonlarında  bitirilmesinin hedeflendiğini belirtti.


BAKIRKÖY’ÜN İLK CEMEVİ


Kerimoğlu dernek yetkilileriyle inşaatta incelemelerde bulunduktan sonra “Belediyemizin öncülüğünde Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından inşa ettirilen Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi’nin kaba inşaatı aralık ayının sonlarında bitmesi hedefleniyor ve önümüzdeki yılın haziran-temmuz  aylarında da açılışını Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla yapmayı planlıyoruz.


6.200 metrekare inşaat alanı bulunan Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi’nde; aşevi, cem alanı, müze, konferans salonu, resim-müzik-tiyatro aktivite salonlarının yanı sıra kapalı otopark, morg, idari birim salonları gibi ünitelerde bulunacak. Ataköy’de E-5 kenarında bulunan Cemevimiz; Bakırköy’de ilk Cemevi olacak. Derneğimize inşaatın devamı noktasında, hayırseverlerimizin katkısını bekliyoruz” dedi. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

BAŞKAN TOPRAK, İSİMSİZ KAHRAMANLARI UNUTMADI
İtfaiye haftası nedeniyle Avcılar İtfaiye Grup Amirliğini İstasyonunu ziyaret eden Avcılar Belediye Başkanı...

Haberi Oku