Yerel Gündem:
BAKIRKÖY'DE ANNELERE MADALYA

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk’ün de  katıldığı etkinlikte anneler ayrıca;  çuval yarışı, mendil kapmaca, ip atlama, halat çekme, sandalye kapmaca ve yumurta taşıma oyunlarını oynadılar.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu annelere verilen kahvaltının ardından yaptığı konuşmada,” Bakırköy Belediyesi olarak Bakırköy’de yüzme bilmeyen kalmayacak parolasıyla hareket ederek, çocuklarımızın yanı sıra büyüklere de uzman spor eğitmenlerimiz  eşliğinde  ücretsiz yüzme kursları düzenlemeye devam ediyoruz, yazın açık havada kışın kapalı spor salonunda jimnastik derslerimiz sürüyor. Bu yıl yüzme kurslarımızdan 1.000 kişi, sabah sporundan da 3.000 yurttaşımız yararlandı. Bugün burada bu kurslarımıza katılan annelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Ben bu vesileyle burada bulunan tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum, anneler günlerini kutluyorum.”

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk daha sonra etkinliğe katılan tüm annelere günün anısına madalya taktı.

 

Kaymakam Öztürk ve Başkan Kerimoğlu madalya töreninin ardından annelerle beraber halat çekme yarışmasına katılarak annelere eşlik ettiler.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

CHP'Nin adayı İnce Avcılar'da iftar...
Avcılar Belediyesinin 18 Mayıs Cuma akşamı Ramazan Ayı’nda organize ettiği iftar yemeğine yaklaşık...

Haberi Oku