Yerel Gündem:
Başkan Kara İlçe Emniyet Müdürü Çelik'i ziyaret etti

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyaretinde Emniyet Müdürü Bülent Çelik ile görüşen Başkan Kara, Türk milletinin güvenliğini ve huzurunu muhafaza eden ve Türkiye Cumhuriyetinin en eski ve en köklü kuruluşlarından olan Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası’nı kutladı.

Başkan Kara sözlerinde, “Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir ülkede rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, ülkemizde huzur, güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan polislerimize Allah’tan rahmet, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum, halen görevleri başında olan tüm polislerimize başarılı bir hayat temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette ayrıca Başkan Kara ve Emniyet Müdürü Çelik tarafından görevlerinde gösterdikleri olağanüstü gayret ve çalışmalarından dolayı polis memurlarına Başarı Belgeleri verildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyeleri Listesi
AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyeleri Listesi

Haberi Oku