Yerel Gündem:
Başkan Kerimoğlu öğrencilerler bir araya geldi
Kerimoğlu, 12. sınıf öğrencileriyle gerçekleştirdiği söyleşide, yerel yönetici bir veli olarak eğitime ayrı bir önem ve özen verdiklerini belirterek, “Bakırköy’deki 57 devlet okulumuzun tamamına çatısından okul bahçesine, mobilyasından laboratuvarına, iç-dış cephe boyasından Atatürk köşesine, kütüphanesinden burs desteğine kadar belediyemizin maddi imkansızlıklarına rağmen katkı sağlamaktayız” dedi.


Çocukların ve gençlerin spor, eğitim, kültür-sanat  ve sosyal hayattan azami şekilde yararlanabilmesi için gayret gösterdiklerini ifade eden Kerimoğlu, “Bilimsel, akılcı, sorgulayan ve yarınlara hazırlanan  çocuklar yetiştirmek için belediye olarak biz de üzerimize düşeni artarak yapmaya devam ediyoruz” dedi.Kerimoğlu, öğrencilerin tıp eğitimi üzerine sorduğu soruyu da yanıtlayarak “Tıp eğitimi uzun soluklu bir eğitimdir.


Sosyal hayattan fedakarlık gerektiren bir eğitimdir. Doktor, uzman doktor olduktan sonra da eğitim devam ediyor.  Bilimsel gelişmeleri yakından takip etmeniz gerekiyor. Özellikle çok iyi bir yabancı diliniz olmalı” dedi. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

BİR ÇOCUK SEVİNDİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?
Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Capacity AVM’ye...

Haberi Oku