Yerel Gündem:
Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları Başlıyor
Beylikdüzü'ne yeni sporcular yetiştirecek Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları kayıtları 15-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk ve buz pateni branşlarında eğitim verilecek olun kursta, dersler 3 Aralık'ta belirlenen merkezlerde başlayacak.


Her yıl spor disiplini kazanan binlerce çocuğun sertifikasını aldığı Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları, yeni sporcular yetiştirmek için hazır. Kış Spor Okulları için kayıtlar 15-30 Kasım tarihleri arasında olacak. Kayıt yerleri ise şöyle: 

Beylicium AVM Kat 3, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ve Özgecan Aslan Kültür Merkezi. Online kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar ise Beylikdüzü Belediyesi'nin web sitesindeki http://kurslar.beylikduzu.bel.tr/e/ bağlantısını tıklayabilirler.


Birçok branşta eğitim verilecek Kış Spor Okulları'nda basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk ve buz pateni dersleri olacak. Kayıt için gerekli evraklar arasında ise nüfus cüzdanının aslı ile bir adet fotoğraf yer alıyor. Dersler ise 3 Aralık'ta başlayacak. Sporla yetişen bir neslin güzel gelecekler getireceğini vurgulayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Çocukların ve gençlerin sporla ilgilenmesi ve sunduğumuz imkanlardan faydalanmaları bizi mutlu ediyor. Spor, bireye ekip ruhuna uyum sağlayabilme, disiplin, azim ve dayanıklılık kazandırır. İlçenin tüm çocuklarını derslere bekliyoruz" diye konuştu.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başkan Cem Kara Belediye personeli ile iftar...
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Belediye personeli ve aileleri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya...

Haberi Oku