Yerel Gündem:
Beylikdüzü, Ece Seçkin Ve Ozan Doğulu Konseri İle Enerji Depoladı
Büyük bir hayran kitlesinin izlediği Ece Seçkin ve Ozan Doğulu, Beylikdüzü'nde unutulmaz bir performans sergiledi. "15 yıldır yaşadığım yerde sahnedeyim. Buradaki herkes ile komşuyum." diyen Seçkin'e, ekibi binlerce seyircinin önünde doğum günü sürprizi yaptı.

Beylikdüzü 4. Barış ve Sevgi Buluşmaları tüm coşkusu ile devam ediyor. Konserleriyle Beylikdüzü'ne keyifli akşamlar yaşatan festivalde sıra özellikle gençlerin hayranlıkla dinlediği Ece Seçkin-Ozan Doğulu ikilisindeydi. Sevilen pop parçaları kendi düzenlemesi ile çalan DJ Doğulu, Beylikdüzü'nde tempoyu giderek yükseltti. Ardından sahneye tezahüratlar eşliğinde Ece Seçkin çıktı. Dansçıları eşliğinde hareketli şarkılarını ard arda söyleyen genç popçu, "15 yıldır Beylikdüzü'nde yaşıyorum ve yaşadığım yerde sahnedeyim. Buradaki herkes benim komşularım." dedi.

ECE SEÇKİN'E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ


Seçkin'i tebrik etmek için sahneye gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da "Müthiş bir enerji alıyorum. Çok güzel bir kalabalık görüyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız." diye konuştu ve Ozan Doğulu ve Seçkin'e çiçek ile plaket takdim etti. Takdimin hemen sonrasında Ece Seçkin kendisine yapılan doğum günü sürprizi ile sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. Bu özel ana Başkan İmamoğlu ve binlerce seyirci tanıklık etti.


ÇARDAK ALTI'NDA EVDE DEMOKRASİ KONUŞULDU

Konser öncesi ise Beylikdüzü'nde Pelin Batu Moderatörlüğü'nde süren Çardak Altı Sohbetleri'nin bir yenisi daha gerçekleşti. Her biri kendi alanında uzman eğitimciler Özge Doğar, Bahar Eriş, Şebnem İşigüzel eğitim sistemi, ebeveyn-çocuk iletişimi ve evde demokrasi konusunu el aldı. Katılımcıların arasında çocukların da bulunduğu sohbette bilhassa anne babalar söyleşiyi dikkatle dinledi. Çocukların deyim yerindeyse Arap atı gibi koşturulduğu bir eğitim sistemi içinde oldukları, bu durumun çocuğun kendi yeteneklerini keşfedebilmesinin önünde engel teşkil ettiği ifade edildi.


"ÇOCUĞUN İLK MEZUN OLDUĞU YER AİLE"


Demokrasi kavramının ailede başladığını belirten konuşmacılar, çocuğun ilk mezun olduğu yerin aile olduğuna dikkat çekti. Çocukların haklarına saygılı davranılabilirse gerçek bir demokrasiden bahsedilebileceği ortaya kondu. Davranış modellerinin küçükler tarafından taklit edildiği ifade edilerek, oturtulması istenen davranışın önce anne-babada gözleniyor olması gerektiği hatırlatıldı. Söyleşinin sonunda ebeveyn ve çocuk ilişkisinin önemini bir kez de kendi vurgulayan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, konuklara teşekkürlerini sunarak, çiçek ve plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Çatalca Belediyesi Sünnet Şöleni Çocuklarımızı...
Çatalca Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile geleneksel hale getirdiği Sünnet Şöleni 2018...

Haberi Oku