Yerel Gündem:
Beylikdüzü'nde sanat kursları başlıyor
27 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kayıtlar için Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü noktalarına başvurulabilir. Detaylı bilgi almak isteyenler 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni arayabilir.

“Sanat var olmaktır” diyen Beylikdüzü Belediyesi, sanat kursları düzenliyor. Hizmetin ücretsiz sunulduğu Güz Dönemi Sanat Kursları; çocuk, genci yetişkin ve akademi kategorilerine göre ayrılıyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen bireyler için kayıtlar, 27 Eylül – 5 Ekim arasında olacak.

Kayıt ve ders merkezleri ise Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü olarak belirlenmiş durumda.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi hattını arayabilirler.

Çocuk, Genç, Yetişkin ve Akademi Sınıfları Olacak

Çocuk kategorisinde bağlama, drama, el becerileri, ebru, gitar, İngilizce, keman, piyano, resim, kukla, bale, hızlı okuma, ritim perküsyon branşları var. Genç kategorisinde güzel sanatlara hazırlık, bağlama, ritim-perküsyon, gitar, ney, diksiyon, İngilizce, yaratıcı yazarlık atölyesi, karikatür, kodlama yazılım ve modern dans dersleri yer alıyor.

Yetişkin kategorisinde bulunan branşlar ise şöyle: resim, ebru, bağlama, bendir, ritim perküsyon, ney, kaligrafi, Arapça, diksiyon, amigurumi (örgü bebek), örgü atölyesi, takı tasarımı, el nakışı, temel bilgisayar eğitimi, halk oyunları düğün oyunları, modern dans ve yağlı boya resim.

Kurslar içinde belirli branşlarda ileri düzeyde sanat eğitimi almak isteyenler için akademi sınıfları da oluşturulacak. Bu sınıflarda da solfej ve nazariyat, piyano, keman, bağlama, gitar ve perküsyon dersleri verilecek.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Silivri'de Sahte Vekaletle İşleme Suçüstü
Silivri Tapu Müdürlüğü'nde sahte vekalet ile satış işlemi gerçekten iki şüpheli suçüstü yakalandı.

Haberi Oku