Yerel Gündem:
BEYLİKDÜZÜ'NDE YARIYIL TATİLİ ŞENLİK HAVASINDA YAŞANACAK
Beylikdüzü Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki öğrencilerin keyifli bir yarıyıl tatili geçirmesi için birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici programlar hazırladı. 19 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Yarıyıl Etkinliklerinde öğrenciler; eğitici atölye çalışmalarından, tiyatro ve sinema gösterimlerine kadar birçok programa ücretsiz katılma imkânı bulacak. İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinliklere, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ve Beylicium Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapacak.

Eğlence ile Eğitim Bir Arada

Yarıyıl tatiline giren öğrenciler yaş ve kontenjan sınırı bulunan; Dans, Ritim, Resim, Keçe, Karikatür, Kaligrafi, Pasta, Marakas, Yaratıcı Drama ve Drama Atölyeleri’nde yaratıcılıklarını arttırarak, eğlence ile eğitimi bir arada yaşayacak. Öğrencilerin 45 dakika sürecek atölye çalışmalarında yerlerini alabilmeleri için gişelerden kayıt yaptırması gerekiyor. Atölye çalışmalarının yanı sıra çocukların hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlayacak; Dr. Seuss Lorax, Tınkert Bell Ve Peri Kurtaran, Neşeli Dalgalar, Vol –i, Yücel’in Çiçekleri, Charlie’nin Çikolatası Fabrikası, Garfield ve Minyonlar sinema filmleri ise bu kez çocuklar için beyaz perdeye yansıtılacak.

Karneni Getir, Kitabını Al

Beylicium AVM’de bulunan Belediye Tiyatrosu ve Erol Günaydın Sahnesi’nde ise Aysberg ve Mustafa adlı tiyatro oyunları sahnelenecek. Çocuklar için dopdolu programlar hazırlayan Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçede okuyan ya da ikamet eden öğrencilere bir de sürprizi olacak. 19 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’ne karnesi ile gelen öğrencilere kitap hediye edilecek. Tüm yarıyıl programları ile ilgili detaylı bilgi için www.beylikduzu.istanbul adresi ve 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi ile iletişime geçilebilir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Halısaha hırsızı aranıyor!
Küçükçekmece'de halı sahanın soyunma odalarına giren bir şüpheli, o sırada maç yapanlara ait 5...

Haberi Oku