Yerel Gündem:
BİR ÇOCUK SEVİNDİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Çocukların yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dilekleri arasında;  bisiklet, oyuncak ev, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı,  top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da, geleneksel hale getirdikleri “Dilek Ağacı” ile yeni yıl öncesi alicenap, cömert ve hayırseverlerin katkısıyla çocukların dileklerini gerçekleştireceklerini ifade etti.

 

Başkan Kerimoğlu, 22 Aralık 2016-Cuma günü saat 11.30’da çocuklara hediyelerini sunacaklarını belirtti.

 

Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yardımseverlere seslenerek,” Bütçenize uygun bir hediyeyi alarak belki de hayatınız boyunca görmeyeceğiniz bir çocuğumuzu sevindirmek, O’nu mutlu etmek  istemez misiniz?” dedi.

 

Hayırseverler Capacity AVM’ye gelerek  dar gelirli ailelerin çocuklarına vermek istedikleri hediyeyi alarak, Belediye  görevlisine teslim ediyorlar.

 

Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ayrıca Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 0 212 414 96 88 numaralı telefonundan ayrıntılı bilgi alınabileceğini de sözlerine ekledi.

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

SIFIR ATIK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Küçükçekmece Belediyesi ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.

Haberi Oku