Yerel Gündem:
Çanakça Mahallemiz Yeni Sağlık Ocağına Kavuştu

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın önemle üzerinde durduğu bir çalışma daha nihayetlendirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Başkan Kara her aşamayı yakından takip etti

Çanakça ’da yapımı tamamlanan sağlık ocağı İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edildi.

2015 yılında Çatalca Belediye Meclisi’nin Belediye Başkanı Cem Kara’ya bağışçı ile protokol yapma yetkisi verdiği karar doğrultusunda Çanakça Mahallesi 136 ada 7 parselde bulunan alanda belediye vatandaş işbirliği ile sağlık ocağı inşaatı yapımına başlandı. Belediye Meclisinin Mayıs 2018 toplantısında yapımı tamamlanan binanın İl Sağlık Müdürlüğü’ne 25 yıllığına tahsis edilmesi kararlaştırıldı ve bununla ilgili protokol düzenlenmesi için Belediye Başkanı Cem Kara’ya yetki verildi. Başkan Cem Kara, sağlık ocağının her aşamasını yakından takip etti.

İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslimi yapıldı

Çanakçalı hayırsever vatandaşımız ve Çatalca Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanan, “Çanakça Yusuf Gül Aile Sağlığı Merkezi” Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Tutun, Dursun Duran Kaya, Çanakça Mahalle Muhtarı Kasım Kocatürk’ün son denetimleri yapması sonrasında İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Çanakça Yusuf Gül Aile Sağlığı Merkezi, eski sağlık ocağının yeni binaya taşınmasından sonra faaliyetine başlayarak Çanakça Mahallesi sakinlerine hizmet verecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KEMAL ÇEBİ: SENDİKA BASKISI HABERLERİ ASILSIZDIR
Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, bazı basın organlarında yer alan ‘Küçükçekmece Belediyesi...

Haberi Oku