Yerel Gündem:
Çatalca Belediyesi Sünnet Şöleni Çocuklarımızı Bekliyor!

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine ve sağlığına büyük önem vererek sayısız hizmete imza atan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, çocuklar ve ailelerinin en önemli günlerinde de yanlarında oluyor.

Göreve geldiği günden bugüne büyük bir aile olarak gördüğü Çatalca’da her bir çocuğa anne baba titizliğinde yaklaşan Başkan Kara, okullara yaptığı yardımlar, oyun alanları, yaz kış devam eden spor okulları, müzik, tiyatro, resim kursları, tiyatro gibi kültürel ve sosyal aktivitelerle onları yarınlara en iyi bir şekilde hazırlamak için uğraşıyor. Başkan Cem Kara, çocukların ve ailelerinin unutulmaz günleri arasında yer alan sünnetlerinin de anılarında ölümsüzleşmesi için muhteşem bir sünnet şöleni düzenliyor. Her yıl Erguvan Festivali kapsamında geleneksel olarak gerçekleştirilen sünnet şölenine sayılı günler kaldı.

Ailelerin ve çocukların yüzleri gülüyor

Sünnet için kaydı alınan çocuklara, sünnet günü geldiğinde Çatalca Belediye’si tarafından sünnet kıyafetleri hediye ediliyor. Kıyafetlerini alan çocuklar ve aileleri servisler ile hastaneye götürülerek, erkekliğe adım atacak çocukların ameliyathanelerde hijyenik koşullar altında, sorunsuz bir şekilde sünnetlerinin gerçekleşmesi sağlanıyor.

Kayıtlarımız devam ediyor

Sizlerde çocuklarımızın güvenli bir ortamda sünnetlerinin gerçekleşmesini istiyor iseniz Çatalca Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne 10 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar müracaat edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Avcılar'da Temizlik İşçileri İş Bıraktı
Avcılar Belediyesi'nde 2 aylık ücret alacakları olduğu halde kendilerine 1000 TL ödendiğini öne süren...

Haberi Oku