Yerel Gündem:
Çiftçi istiyor, Çatalca Belediyesi yollarını açıyor

Vatandaşların ve muhtarların taleplerini yerine getiren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kalfa Mahallesi’nin torluk ve tarla yollarının batak yerlerini kullanıma elverişli hale getirdi. Kızılcaali Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi’nde sera yollarına asfalt kırığı malzemesi seren ekipler, Akalan Mahallesi Akçay Sokak’ta bulunan Su Deposu etrafında da parke taş döşeme çalışması yaptı.

Çiftçilerimiz mağdur olmasın

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla birlikte bir araya gelen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, çalışmaları da yakından takip ederek yerinde denetliyor.

Başkan Cem Kara, ekiplerin uzak, yakın her mahalleye eşit hizmet götürmek için görevini yerine getirdiklerini belirterek, “Çatalca’da mahalle sakinlerinin bizden talep ettiği konuların başında gelen tarla yollarında çalışmalarımız ara vermeksizin devam ediyor. Yaz aylarının gelmesi ile tarla ve sera yollarında bakım ve onarım sezonunu açan ekiplerimiz tarla yollarını teker teker açıyor ve çiftçilerimizin ürünlerinin hasadını yaparken mağdur olmamaları için greyderle bakımını da yapıyor. Çatalca’da önemli bir yer tutan tarımsal faaliyetlerin daha sağlıklı yürütülmesi ve vatandaşlarımızın tarlalarına daha rahat ulaşmasını sağlamak için yoğun gayret sarf ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

BALKAN KERVANI YOLA ÇIKIYOR
Küçükçekmece Belediyesi’nin hayata geçirdiği Türk kültürünü tanıtma projesi Balkan Kervanı, ilk...

Haberi Oku