Yerel Gündem:
Dr. Kerimoğlu genç meslektaşlarıyla buluştu
 Akademik kadronun da katıldığı buluşmada, öğrenciler bir hekimin şehircilik alanındaki başarılarının da kendilerine yol gösterici olduğunu ifade ederek, Başkan Kerimoğlu’nu rol model gördüklerini söylediler.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Duran, Başhekim Prof. Dr. İbrahim İkizceli ve Hastane Müdürü Şakir Aybirdi’nin karşıladığı Başkan Dr. Kerimoğlu, dekanlık binasının yeni yapılanmasının maket halini inceledi. Fakülte yerleşiminin dağınıklıktan yeniden yapılandırılarak arındırılacağını belirten akademik kadro, 4 yeni yüksekokulun daha kazandırılacağı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin monoblog şeklinde planlanacağını söylediler.

BAŞKAN DUYGULU ANLAR YAŞADI

Bakırköy Belediye Başkanı Opr. Dr. Bülent Kerimoğlu, genç meslektaşlarının yoğun ilgisi karşısında heyecanlandığını belirtirken, Tıp Fakültesi öğrencileri ile tek tek ilgilendi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi akademik kadrosu ve öğrencileri ile öğlen yemeği de yiyen Başkan Kerimoğlu’nun öğrencilik yıllarını hatırladığı ve duygulandığı gözden kaçmadı.


“DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Şehir ve insanın birbirine benzediğini, insan vücudunu iyi tanıyan bir hekimin şehri de aynı titizlikle inceleyebileceği ve sorunlarına çare bulabileceğini belirten Opr. Dr. Bülent Kerimoğlu, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencilerine arzu ettikleri her an vakit ayırabileceğini, destek sunabileceğini ifade etti. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve...
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Ya bağımsızlık ya ölüm’ sözüyle, 19 Mayıs 1919’da...

Haberi Oku