Yerel Gündem:
Fen İşleri Müdürlüğü'nün çalışmaları kesintisiz devam ediyor

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatıyla, vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde hayat sürmeleri için bütün imkânlarını seferber eden Fen işleri Müdürlüğü, birçok alanda çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin programa aldığı bir dizi çalışma tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Aydınlar Mahallesi’nde altyapı çalışmalarından dolayı vatandaşların şikâyetine sebep olan tozlu mahalle yollarında sulama çalışması yapıldı.Binkılıç Mahallesi Göknar Sokak’ta malzeme serimi çalışması yapan ekipler, aynı bölgede bulunan kadastral yola da malzeme serimi gerçekleştirdi.

Engelli vatandaşlarımız unutulmuyor

Çalışmalarına Çakıl Mahallesi’nde devam eden ekipler, Emanet Çıkmazı, Şehit Teğmen Tamer Aydın Sokak ve Gülşen Sokak yoluna stabilize malzeme serimi ve reglaj çalışması yaptılar. Ekipler, İnceğiz Mahallesi Mera Çıkmazı Sokak’ta da stabilize malzeme serimi işini tamamladılar. Engelli vatandaşlarımızın daha kolay ulaşımını sağlamak için çeşitli çalışmalar yapan ekipler Ferhatpaşa Mahallesi Çukur Çarşı’da bulunan dükkânlara ulaşabilmeleri içinde engelli rampası yaptı.

Çatalca halkının büyük memnuniyetini kazanan çalışmaların kesintisiz devam edeceği belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

BEYLİKDÜZÜ’NDE YARIYIL TATİLİ ŞENLİK...
Beylikdüzü Belediyesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk yarısını tamamlayan öğrencilere birbirinden...

Haberi Oku