Yerel Gündem:
Festival coşkusu tüm Çatalca'yı sardı

Düzenlenen birbirinden renkli etkinlikler, paneller, yarışmalar, farklı kültürlerin harmanlandığı yöresel ürün stantları ve ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşen festival, zengin içeriği ile Çatalca’da adeta eşsiz bir sanat rüzgârı estiriyor.

Çatalca Belediyesi tarafından düzenlenen 18. Erguvan Festivali kapsamında müziğin güçlü sesi sevilen sanatçı ‘Gökhan Yağmur ’ ve Türk Pop- Rock müziğinin başarılı temsilcisi “Gripin” sahne aldı. Mehmetçik Meydanı’nda gerçekleşen konserler renkli görüntülere sahne oldu.

Müziğin güçlü sesi Gökhan Yağmur

Konserde birbirinden güzel şarkılar seslendiren sanatçı Gökhan Yağmur, müzikseverlere duygu ve aşk dolu unutulmaz bir gece yaşattı. Konser alanını saatler öncesinden dolduran Çatalcalılar hem şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti hem de sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.

Gripin şarkılarını Çatalcalıların eşliğiyle söyledi

Daha sonra sahne alan Türk Pop - Rock müziği ünlü gruplarından Gripin alanı dolduran binlerce kişiyi şarkılarıyla coşturdu.  'Komşu kızı', 'Durma yağmur durma’, ‘Neden bu elveda?’, ‘Yalnızlığın çaresini bulmuşlar ‘gibi şarkılarını seslendiren Gripin, şarkılarını Çatalcalıların eşliğiyle söyledi. Hayranlarının yoğun ilgisi altında gerçekleşen konserde birbirinden güzel şarkılarıyla Mehmetçik Meydanını dolduran binlerce hayranına müzik ziyafeti veren ünlü grubun üyeleri, böyle bir festivalde konser vermekten duydukları memnuniyeti dile getirerek Çatalcalılarla kendilerini bir araya getiren Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya teşekkür ettiler.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara konseri Çatalcalıların aralarında gezerek dinledi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yaşar Kemal Kütüphanesi'nde aracısız...
Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde belediyeler...

Haberi Oku