Yerel Gündem:
İÇTEN VE ERTOP AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Kumburgaz ANGELS CİTY HOTEL’de düzenlenen düğün töreninde genç çiftin nikâhını Büyükçekmece Belediye Başkanı Raşit Oral kıyarken, nikah şahitliğini yapanlar arasında TBMM eski başkanlarından ve eski içişleri bakanı İsmet Sezgin’de vardı.

 

HALAYLAR ÇEKİLDİ

 

İçten ve Ertop çifti çocuklarının mutluluğunu paylaşan davetlileri ile tek tek ilgilenirken genç kayınpeder Levent Ertop sık sık piste çıkarak dans etti. Türk Halk Müziği sanatçısı Ekin ve Gülbin Vardar’ın sahne aldığı düğünde davetliler halaylar çekerek dans ederek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

 

Sezgin ve Çorbacıoğlu dostluğu

 

Davetliler arasında bulunan TBMM eski başkanlarından ve eski içişleri bakanı İsmet Sezgin ile Kumburgaz eski belediye başkanı Dr. Hüseyin Çorbacıoğlu gece boyunca sıkı sohbete daldılar. Yaz aylarında Selimpaşa’daki yazlığında yaşayan Sezgin ‘Sağolsun Dr. Hüseyin bey beni hiç yalnız bırakmıyor. Dostluğu çok güzel. Kumburgaz’da bulunduğumda bölgedeki bütün gelişmeleri Hüseyin beyden öğreniyorum’ dedi. Çorbacıoğlu ise Sayın Sezgin’in ülkemize çok önemli hizmetleri olmuştur. Böylesine önemli bir devlet adamımıza sağlığında ne yapsak azdır diye konuştu.

 

Yavuzbilge AK PARTİ adayı!

 

Eski Celaliye Kamiloba Belediyesi Başkanı Rıdvan Yavuzbilge’de düğüne katılanlar arasındaydı. HABERDAR Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Mert ile sohbet eden Yavuzbilge ‘Siyaseti hiç bırakmadım. 2014 yerel seçimlerinde sürprizimi bekleyin. Sayın Başbakan Erdoğan’ ile Ak Parti Büyükçekmece Belediye Başkan adayı olmam konusunda olumlu bir görüşme yaptım.’ Dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve...
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Ya bağımsızlık ya ölüm’ sözüyle, 19 Mayıs 1919’da...

Haberi Oku