Yerel Gündem:
İmamoğlu'ndan esnaf ziyareti
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve geldiği günden itibaren birçok hizmetle buluşturduğu İhlas Marmara Evleri 1. Kısım’ı ziyaret etti. Ziyaretinde site yönetimindeki yetkililer ve esnafla sohbet eden İmamoğlu, yerleştirilen yeni çöp konteynerleriyle ilgili bilgilendirme yapacaklarını ve sitede bulunan çarşı esnafının işlerinin hareketlenmesi için çözümarayacaklarını dile getirdi.Marmara Mahallesi’nde bulunan İhlas Marmara Evleri 1. Kısım’ın belediye hizmetlerinden yoğun olarak yararlanmasını sağlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, site yönetimi ve site içerisinde bulunan çarşı esnafıyla buluştu. Site yönetimindeki yetkililerin taleplerini dinleyen ve projelerden de bahseden Başkan İmamoğlu, daha sonra esnafla sohbet etti. Ziyaret sırasında karşılaştığı site sakini kadınları da dinleyen İmamoğlu, taleplerini dikkate alacaklarını ve değerlendireceklerini belirtti.


Esnafı Dinledi, Çözüm Üreteceklerini Dile Getirdi

Tüm Beylikdüzü’nde olduğu gibi Marmara Evleri içerisine de yerleştirilen yeni nesil çöp konteynerlerinin doğru konumlandırılması gerektiğini dile getiren İmamoğlu, yönetim yetkililerine “Yol ve kaldırımları işgal etmeden, konteynerler için alanlar oluşturursanız daha sağlıklı bir kullanım sağlamış olacağız.” diye konuştu.


Daha modern, daha sağlıklı ve daha hoş görünen konteynerlere kavuşulduğunun altını çizen İmamoğlu, çarşının görünümünün yenilenerek, işlevinin daha da arttırılması için planlanan çalışmaları dinledi, çarşının daha hareketli bir alan haline gelmesi için destek isteyen esnafın da taleplerine çözüm için çalışacaklarını dile getirdi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Usta Sanatçıdan Başkan Cem Kara’ya ziyaret
Usta Sanatçı Onur Akın ve Cihan Yıldız, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.

Haberi Oku