Yerel Gündem:
İmamoğlu'ndan öğrencilere sürpriz ziyaret
Beylikdüzü’nde bulunan okulları yakından inceleyen, bakım ve onarım işlerini üstlenen Beylikdüzü Belediyesi, gerek eğitim kadroları gerekse fiziki şartlar açısından en iyi okulların Beylikdüzü İlçesi’nde olması için çalışıyor. Gürpınar Azime Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokulu’nu ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Geçmiş bir tarihte Kavaklı Stadı’nda spor yapan İmam Hatip ortaokulu öğrencilerine sınıflarına geleceği ile ilgili söz veren Başkan İmamoğlu, sözünün tuttu ve Gürpınar Azime Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu 5 E Sınıfını ziyaret etti.

Başkanı karşılarında gören öğrenciler, okulda ihtiyaç duydukları konuları İmamoğlu’na aktardı. Öğrencileri dinleyen İmamoğlu, isteklerin yerine getirilmesi için harekete geçeceklerini, buna karşılık olarak da başarılı olmalarını ve yıl sonunda karnelerini görmek istediğini belirtti.


Gürpınar Azime Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hamit Altınten ve Gürpınar Azime Yılmaz İlkokulu Müdürü Erkan Yıldırım’la okulun koşullarını konuşan İmamoğlu, “İlçe çapında tüm okullarımızı yakından takip ediyoruz. Eğitim önceliğimiz. Eksikliklerin giderilmesi ve şartların iyileştirilmesi için çalışıyoruz” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı
Boğazdan gemi geçişlerinin, kısıtlı görüş nedeniyle çift yönlü askıya alındı

Haberi Oku