Yerel Gündem:
İmamoğlu, Yaz Spor Okulları'nı ziyaret etti
Bu dönem Yaz Spor Okulları’na kayıtlı tam 4 bin 734 öğrenci var.Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçenin belirli merkezlerinde açılan Yaz Spor Okulları’nı ziyaret etti. İlk olarak Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi yanında yer alan ve Beylikdüzü Yüzme Kulübü’ne tahsis edilen yarı olimpik havuza giden Başkan İmamoğlu, çocukların yüzme keyfine tanık oldu. İmamoğlu, ailelerle sohbet ederek talepleri dinledi. Ardından Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen Jimnastik dersine konuk oldu. 

“Yaz Dolu Dolu Geçiyor”İlçenin kültür, sanat, eğitim, sosyal yaşam ve spor merkezleri olan noktalarının vatandaşa hizmet sunmasının mühim olduğunu söyleyen İmamoğlu, “Yaz Spor Okulları sayesinde çocuklar birçok spor branşında yeteneklerini geliştirme fırsatı elde ederken, disiplinli olmayı da öğreniyorlar.


Yaz aylarını dolu dolu geçiriyorlar.” dedi. Birçok Branşta Spor Yapma İmkanı…4 Temmuz’da başlayan Yaz Spor Okulları, 25 Ağustos’ta sona erecek. Basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, futbol, taekwando, okçuluk, tenis, yelken, rüzgar sörfü, binicilik ve aikido alanlarında verilen derslere ise ilgi büyük. Dersler, Beylicium AVM, Kavaklı Kurs Merkezi, Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi yanındaki Beylikdüzü Yüzme Kulübü’ne tahsis edilen yarı olimpik havuzu ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşiyor.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yaşlı ve engelliler oy kullansın diye...
Beylikdüzü Belediyesi, 24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde...

Haberi Oku