Yerel Gündem:
Kardeş Belediye Geyikli'den Avcılar'a teşekkür
 Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ yi makamında ziyaret ederek, verilen desteklerden ötürü tüm Geyikli halkı adına teşekkürlerini iletti. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşanan deprem sonrası Avcılar Belediyesi, kardeş belediyesi olan Çanakkale Geyikli Belediyesinin en hızlı şekilde normalleşme sürecine girebilmesi için bölgeye giderek her türlü desteğin verilmesini sağlamıştı.


Avcılar Belediye Meclisinde alınan kararla yol yapım çalışmalarında kullanılmak üzere İş Makinelerinin verilmişti. İhtiyaç duyulan tekstil ürünleri ve çeşitli erzaklar bölge halkına iletilirken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de bölgeyi ziyaret ederek afetten etkilenen vatandaşları bizzat kendisi muayene etmişti.


SOKAK HAYVANLARINA KISIRLAŞTIRMA AMELİYATI


Çanakkale Geyikli beldesine giden Avcılar Belediyesi Veteriner Hekim Heyeti ile de 100 kadar sokak hayvanına kısırlaştırma ameliyatı yapılırken, iç-dış parazit uygulaması, kuduz aşısı ve yiyecek ihtiyacına kadar birçok destekte bulunulmuştu. Kaynak: Kardeş Belediye Geyikli'den Avcılar'a teşekkür 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başkan Cem Kara Belediye personeli ile iftar...
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Belediye personeli ve aileleri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya...

Haberi Oku