Yerel Gündem:
Kardeş Belediye Geyikli'den Avcılar'a teşekkür
 Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ yi makamında ziyaret ederek, verilen desteklerden ötürü tüm Geyikli halkı adına teşekkürlerini iletti. Geçtiğimiz Şubat ayında yaşanan deprem sonrası Avcılar Belediyesi, kardeş belediyesi olan Çanakkale Geyikli Belediyesinin en hızlı şekilde normalleşme sürecine girebilmesi için bölgeye giderek her türlü desteğin verilmesini sağlamıştı.


Avcılar Belediye Meclisinde alınan kararla yol yapım çalışmalarında kullanılmak üzere İş Makinelerinin verilmişti. İhtiyaç duyulan tekstil ürünleri ve çeşitli erzaklar bölge halkına iletilirken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de bölgeyi ziyaret ederek afetten etkilenen vatandaşları bizzat kendisi muayene etmişti.


SOKAK HAYVANLARINA KISIRLAŞTIRMA AMELİYATI


Çanakkale Geyikli beldesine giden Avcılar Belediyesi Veteriner Hekim Heyeti ile de 100 kadar sokak hayvanına kısırlaştırma ameliyatı yapılırken, iç-dış parazit uygulaması, kuduz aşısı ve yiyecek ihtiyacına kadar birçok destekte bulunulmuştu. Kaynak: Kardeş Belediye Geyikli'den Avcılar'a teşekkür 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İstanbul'da bir ilk! Kale gibi...
Başakşehir Şahintepe Mahallesi'nde Başakşehir Belediyesi tarafından inşa edilen "güvenlik merkezi"...

Haberi Oku