Yerel Gündem:
MUHTARLARIN GÜNÜ KUTLANDI

 

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Çatalca Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen çelenk sunma programına katıldı. Program saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanın da Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından tören sona erdi. Tören sonrası Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Muhtarlar Derneğine geçerek muhtarların gününü kutladı. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, Başkan Cem Kara “gününüzü kutlamaya ve sorunlarınızı, isteklerinizi dinlemeye geldik” dedi. Muhtarlar ile uyum içerisinde çalıştıklarını hatırlatan Başkan Cem Kara “muhtarlarımız ile uyum içerisindeyiz, vatandaşlarımız iyiki bu arkadaşlarımızı seçmiş, hepsi büyük özveriyle çalışıyorlar. Mahallerimizin kalkınmasına katkı sunduğunuz için sizlere ve sizden önceki muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Ziyarette Belediye Başkanı Cem Kara, imar konusu ve doğalgaz yatırımları ile ilgili olarakta muhtarlarla bilgi alışverişinde bulundular.

Çatalca Muhtarlar Derneğindeki ziyaretin ardından, Çatalca Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, Çatalca Sofram Restaurant’ta muhtarlara öğle yemeği verildi. 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başkan Cem Kara Belediye personeli ile iftar...
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Belediye personeli ve aileleri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya...

Haberi Oku