Yerel Gündem:
SAHİL DEĞİL BİT PAZARI!


Önceki gece saat 23.30 sıralarında yanında bazı ilçe yöneticileriyle birlikte sahildeki gece pazarını dolaşan Ak Parti Büyükçekmece ilçe başkanı Celal Babayiğit birden etrafını saran vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Gece pazarında İSPARK Tarafından yaptırılan stantların görüntü kirliliği yarattığını belirten bir grup ilçe sakini sahilde yapılanların hiç hoş bir görüntü olmadığını belirterek sahilimizi bit pazarına çevirdiniz diye isyan ettiler.

SAHİL DEĞİL BİT PAZARI!

Büyükçekmece sahilinde Büyükşehir tarafından yaptırılan gece pazarı stantlarının görüntü kirliliği yarattığını öne sürün vatandaşlar tepkilerini Ak Parti Büyükçekmece ilçe başkanı Celal Babayiğit’e gösterdiler.


 

BABAYİĞİT’E DERT YANDILAR

Önceki gece saat 23.30 sıralarında yanında bazı ilçe yöneticileriyle birlikte sahildeki gece pazarını dolaşan Ak Parti Büyükçekmece ilçe başkanı Celal Babayiğit birden etrafını saran vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Gece pazarında İSPARK Tarafından yaptırılan stantların görüntü kirliliği yarattığını belirten bir grup ilçe sakini kendilerinin de Ak Partili olduğunu söyleyerek sahilde yapılanların hiç hoş bir görüntü olmadığını belirtiler.

EYLEM YAPACAKLAR

Bizi ilçeye rezil ettiniz bizi bitirdiniz diyen ilçe sakinleri, ‘Ha bu ne rezeliktir. Büyükşehir’in burada yaptığı hoş bir görüntü değil. Bir an önce bu yanlıştan dönülsün ve güzelim sahilimiz bu rezil görüntüden kurtulsun.  Sahiller herkese açık olmalıdır. Bu görüntü kirliğine yol açan işgaller mutlaka kaldırılmalıdır. Burada açıkça büyük bir çevre kirliliği yaşanıyor. Büyükçekmece'nin kalbi hançerleniyor. İstanbul'un en güzel sahili Büyükşehir Belediyesi tarafından katlediliyor’ şeklinde konuşarak bu durumun sürmesi üzerine, topluca eylem yapacaklarını dile getirdiler.

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Bizimkentlilere afet semineri
Bizimkent Sitesi sakinleri, yangın ve depremde nasıl hareket etmeleri gerektiğini eğlenceli bir seminerle...

Haberi Oku