Yerel Gündem:
Silivri girişimciliğe müsait
Silivri Belediyesi ve Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın ortaklaşa sürdürdüğü Uygulamalı Girişimcilik kursunun 65. Etap eğitimlerini de başladı. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi sertifika sahibi yaparak, KOSGEB’den hibe kredi almaları için fırsat yaratan Silivri Belediyesi ve Silivri Esnaf Odası’nın işbirliği çalışmalarını devam ediyor. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, Oda Başkanı Nuray Koçer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Girişimcilik Kursunu ziyaret ederek, kursiyerlere başarılar diledi.

Koçer başarılar diledi

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuray Koçer, başarılar dileyerek: “65. Etabını yaptığımız girişimcilik kursunu, Sayın Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’ın teşviki, yardımları ve işbirliği ile yapıyoruz. Sizlerin huzurunda kendisine teşekkür ediyorum. Katılımınızdan dolayı sizlere de teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Fırsatlara yaklaşıyorsunuz

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar gerçekleştirdiği konuşmada: “Bu kursa katılan sayıları binlere ulaşan kursiyerimiz oldu. Oda başkanımıza hocamıza da konseptini değiştirelim dedik. Silivri’nin yeni, üniversitelerine, turizm sektörlerine, hizmet sektörlerine uyarlayalım. Girişimciliğin sonu yok, aklınızla, sizin hayalinizle sınırlı. Silivrimiz buna müsait. Odamızla beraber yaptığımız bu çalışmalarda görüyoruz ki bir şeyler öğrenirseniz, fırsatlara daha çok yaklaşıyorsunuz. Bizim ilçemiz fırsatlara açık bir yer. Betonla demirle yağmalatmazsak, alanlarımız, mekânlarımız daha çoğalacak" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Her şey güzel olacak
Ekrem İmamoğlu'nun sloganı olan "Her şey güzel olacak" sözünün sahibi Berkay, 19 Mayıs'ı...

Haberi Oku