Yerel Gündem:
ÜNİVERSİTELİLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin Halkalı Kampüsü’ nde gerçekleşen ‘Kültür-Sanat ve Spor Günleri’ ne, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Besim Müftüoğlu başta olmak üzere çok sayıda akademisyen ve üniversite öğrencisi katıldı. Spor aktivitelerine katılan ve gösterileri izleyen öğrenciler ise 3 gün süren etkinlikte gönüllerince eğlendi.

 

“BİRLİK VE BERABERLİK SAĞLAYACAK”

 

Etkinlikte söz alan Besim Müftüoğlu, “Kültür-Sanat ve Spor Günleri kapsamında gerçekleştireceğimiz nitelikli etkinlikler ve birbirinden güzel bilim, sanat, kültür ve spor esintilerinin, siz sevgili öğrencilerimize üniversite hayatında ve sonrasında birlik ve beraberlik sağlayacağı kanaatindeyim. Burada da yapmak istediğimiz şey budur. Küçükçekmece gerçekten imrenilecek, örnek bir ilçe olsun istiyoruz. Küçükçekmece öğrencilerimizin öğretim üyelerimizin hocalarımızın isteyerek geldiği uzun süre kaldığı kalmak istediği bir ilçe olsun. Ve yine istiyoruz ki çok kıymetli hocalarımız öğrencilerimiz Küçükçekmece'den çok güzel anılarla ayrılsın, gittikleri yerlerde de bizim gönüllü elçiliğimizi yapsın. Bütün çalışmalarımız bunun içindir bütün gayretimiz bunun içindir” dedi.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversite bahçesinde yapılan etkinlik kapsamında, Yusuf Goncagül, Serdar Tuncer ve Ceyhun Yılmaz Stand Up gösterisine öğrenciler büyük ilgi gösterdi. 3 gün süren Kültür-Sanat ve Spor Günleri’nde eğlenceli Balon Futbolu, Çim Voleybolu, Sokak Basketbolu, Balon Patlatma, Halat çekme, Bisküvi yeme, Yumurta taşıma, Futbol Tenisi, Çuval yarışları, Gladyatör yarışı, Bowling yarışları, Geleneksel Dans yarışmaları yapıldı. Dereceye giren öğrencilere ise kupa ve madalya verildi.

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Birgül Korkmaz Çilesiz 20 proje ile aday oldu
Birgül Korkmaz Çilesiz 20’ye yakın iddialı proje ile Küçükbakkalköy Mahallesi Muhtarlığı’na aday...

Haberi Oku