Esenyurt'ta Uyuşturucu Operasyonu: 9 Gözaltı

Esenyurt'ta polis ekipleri bir eve düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 9 kişiyi gözaltına alırken, evde bir dolabın içine kurulmuş esrar düzeneği ele geçirdi.

Esenyurt'ta Uyuşturucu Operasyonu: 9 Gözaltı
Eseneyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde kullanılan bir eve operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 9 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan 1 şüpheli uyuşturucu madde üretmek ve satmaktan tutuklandı.

DOLABIN İÇİNDE ESRAR DÜZENEĞİ ELE GEÇİRİLDİ

Esenyurt Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sanayi Mahallesi Boğazköy yolu üzerinde bulunan bir sitede uyuşturucu madde kullanıldığı ihbarını aldı. Ekipler bir süre evi takibe aldı. Daha sonra eve düzenlenen operasyonda 2,19 gram esrar, bir miktar Hint keneviri tohumu ve şişe içerisinde kenevir tohumu yetiştirmekte kullanılan madde, kova denilen uyuşturucu madde kullanma düzeneği, odadaki dolabın içinde, Hint keneviri yetiştirmekte kullanılan toprak dolu saksılar, projektör cihazı ve havalandırma düzeneği bulundu.

9 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyon sırasında evde bulunan, F.Ö. (20), B.A. (21), O.B.K. (22), M.C.D. (17), O.G. (23), R.M.M. (22), Y.A. (22), S.D. (22) ve ev sahibi A.K.A. (26) gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden A.K.A. uyuşturucu madde imalatı ve ticareti suçundan tutuklandı. Diğer şüpheliler ise, uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapılarak serbest bırakıldı. 
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 17:47

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER